1. | (1) | Hradický Tomáš | |||
Hradický Tomáš | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lipinský Nino | ||||
Lipinský Nino | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Debreceni Simon | ||||
7:6(5) 6:3 | Debreceni Simon | ||||
6. | Komka Marcel | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Kišš Jakub | |||
Kišš Jakub | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Paulík Šimon | |||
Paulík Šimon | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Šimko Filip | ||||
Šimko Filip | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Marcinčin Michal | ||||
6:0 6:1 | Marcinčin Michal | ||||
14. | Flašík Eduard | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Babic Tobias | |||||
16. | (5-8) | Babic Tobias | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Kovaľ Vladimír | |||||
18. | (5-8) | Kovaľ Vladimír | 32 16 8 SF F | ||
19. | Mihaľ Adam | ||||
6:1 6:3 | Šesták Pavol | ||||
20. | Šesták Pavol | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Ščavnický Adam | |||||
22. | Ščavnický Adam | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Dorko Ján | |||||
24. | (3-4) | Dorko Ján | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Pavličko Michal | |||||
26. | (5-8) | Pavličko Michal | 32 16 8 SF F | ||
27. | Brejka Alex | ||||
6:0 6:0 | Brejka Alex | ||||
28. | Findura Leonard | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Dorko Samuel | |||||
30. | Dorko Samuel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Mihók Kristián | |||||
32. | (2) | Mihók Kristián | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | TA TC 92 Levoča, Potočná 26 | |||
Zástupca rozhodcu: | Hrustič Milan (C) | |||
Termín od: | 05.07.2023 | Termín do: | 07.07.2023 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903906325, | |||
Kontakt e-mail: | tc@tc92levoca.eu | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 04.07.2023 9:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
rozpis, časový harmonogram a rozpis zápasov, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Milan Hrustič