1. | (1) | Čellár Martin | |||
Čellár Martin | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Podhradský Bruno | ||||
Podhradský Bruno | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Bartek Mathias | ||||
6:0 6:0 | Šupica Marko | ||||
6. | Šupica Marko | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Herman Lukáš | |||
Herman Lukáš | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Ondik Michal | |||
Ondik Michal | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Babindai Matias | ||||
6:0 6:0 | Kováčik Šimon | ||||
12. | Kováčik Šimon | 32 16 8 SF F | |||
13. | Sidor Martin | ||||
6:2 6:0 | Urbánoš Alex | ||||
14. | Urbánoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Mik Tobias | |||||
16. | (5-8) | Mik Tobias | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Noga Oliver | |||||
18. | (5-8) | Noga Oliver | 32 16 8 SF F | ||
19. | Ďuris Lucas | ||||
6:1 6:0 | Ďuris Lucas | ||||
20. | Šalgovič Ľudovít | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hájnik Milan | ||||
6:0 6:1 | Janec Marek | ||||
22. | Janec Marek | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Krnáč Michal | |||||
24. | (3-4) | Krnáč Michal | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Zuberec Samuel | |||||
26. | (5-8) | Zuberec Samuel | 32 16 8 SF F | ||
27. | Juríček Jáchym | ||||
6:4 6:4 | Juríček Jáchym | ||||
28. | Polák Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | Šlachta Gregor | ||||
6:2 6:0 | Šlachta Gregor | ||||
30. | Vrábel Viliam | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Adamča Martin | |||||
32. | (2) | Adamča Martin | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955 | |||
Zástupca rozhodcu: | Janíčková Laura (C) | |||
Termín od: | 04.03.2023 | Termín do: | 06.03.2023 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 03.03.2023 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Boris Drexler, ZVR: Laura Janíčková