1. | (1) | Čellár Martin | |||
Čellár Martin | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Šupica Marko | ||||
7:6(5) 6:0 | Šupica Marko | ||||
4. | Kollár Johnny | 32 16 8 SF F | |||
5. | Mihók Kristián | ||||
6:4 6:2 | Kubiš Alexander | ||||
6. | Kubiš Alexander | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Naď Samuel | |||
Naď Samuel | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Šesták Samuel | |||
Šesták Samuel | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Húsenica Ľuboš | ||||
6:0 6:2 | Húsenica Ľuboš | ||||
12. | Urbánoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
13. | Vavřinek Hugo | ||||
6:1 6:1 | Vernarec Leon | ||||
14. | Vernarec Leon | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Ondik Michal | |||||
16. | (5-8) | Ondik Michal | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Gonda Filip | |||||
18. | (5-8) | Gonda Filip | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kunovjánek Adam | ||||
6:0 6:2 | Mik Tobias | ||||
20. | Mik Tobias | 32 16 8 SF F | |||
21. | Papuščák Jakub | ||||
6:3 6:2 | Šatánek Jakub | ||||
22. | Šatánek Jakub | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Saluga Samuel | |||||
24. | (3-4) | Saluga Samuel | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Malinka Igor | |||||
26. | (5-8) | Malinka Igor | 32 16 8 SF F | ||
27. | Ďuriš Tomáš | ||||
6:0 6:1 | Noga Oliver | ||||
28. | Noga Oliver | 32 16 8 SF F | |||
29. | Kollár Danny | ||||
6:1 6:0 | Kimak Maximilian | ||||
30. | Kimak Maximilian | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Ščepko Alex | |||||
32. | (2) | Ščepko Alex | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP 2023 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04 | |||
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 18.03.2023 | Termín do: | 20.03.2023 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | mnovak@tenisbb.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 17.03.2023 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH / D
VR: Martin Madliak, ZVR: Marek Novák