1. | (1) | Šišovský Alexander | |||
Šišovský Alexander | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mik Tobias | ||||
Mik Tobias | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Drgoňa Tomáš | ||||
6:2 6:0 | Daniš Július | ||||
6. | Daniš Július | 32 16 8 SF F | |||
7. | Urbánoš Alex | ||||
Urbánoš Alex | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Bán Sebastian | |||
Bán Sebastian | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kurhajec Marián | ||||
Kurhajec Marián | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Pavličko Michal | ||||
Pavličko Michal | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Ondrej Maximilián | |||||
16. | Ondrej Maximilián | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Vernarec Leon | |||||
18. | Vernarec Leon | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
odhlásený 1 po vyžrebovaní | |||||
20. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Mamedgulyyev Azat | |||||
22. | Mamedgulyyev Azat | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Stavrovský Adam | |||||
24. | (3-4) | Stavrovský Adam | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Šupica Marko | |||||
26. | Šupica Marko | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
Zuberec Samuel | |||||
28. | Zuberec Samuel | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Šiška Martin | |||||
30. | Šiška Martin | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Rusnák Jakub | |||||
32. | (2) | Rusnák Jakub | 32 16 8 SF F |
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090021 - ŠK ŠOG Nitra | |||
Názov turnaja: | UNIQA CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Berec Kamil (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Slancikovej 2 | |||
Zástupca rozhodcu: | Minár Adam (C) | |||
Termín od: | 06.08.2022 | Termín do: | 08.08.2022 | |
Kontakt: | Ing. Jozef Pažma | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907814215, | |||
Kontakt e-mail: | jozef.pazma@uniqa.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.08.2022 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, útecha, správa, vyhodnotenie
VR: Kamil Berec, ZVR: Adam Minár