1. | (1) | Stavrovský Adam | |||
Stavrovský Adam | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Piroha Matúš | ||||
Piroha Matúš | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Štrba Matúš | ||||
7:5 6:2 | Husovský Jakub | ||||
6. | Husovský Jakub | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Stavrovský Šimon | |||
Stavrovský Šimon | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | odhlásený 1 po vyžrebovaní | |||
odhlásený 1 po vyžrebovaní | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kucharek Kristián | ||||
Kucharek Kristián | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Turza Martin | ||||
6:1 6:2 | Suchánek Adam | ||||
14. | Suchánek Adam | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Gál Milan | |||||
16. | (5-8) | Gál Milan | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Malinka Igor | |||||
18. | (5-8) | Malinka Igor | 32 16 8 SF F | ||
19. | Pýcha Nathan | ||||
6:1 6:2 | Kollár Johnny | ||||
20. | Kollár Johnny | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Kučera Richard | |||||
22. | Kučera Richard | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Levkanič Daniel | |||||
24. | (3-4) | Levkanič Daniel | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Ikrényi Avner Michael | |||||
26. | (5-8) | Ikrényi Avner Michael | 32 16 8 SF F | ||
27. | Šalgovič Ľudovít | ||||
6:4 6:2 | Šalgovič Ľudovít | ||||
28. | Vaškanin Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Mamedgulyyev Azat | |||||
30. | Mamedgulyyev Azat | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Homola Jakub | |||||
32. | (2) | Homola Jakub | 32 16 8 SF F |
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava | |||
Názov turnaja: | JHTA CUP 2022 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Búřil Matej (K) | Počet dvorcov: | 4 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lovinského 43,811 04 Bratislava,Slovensko | |||
Zástupca rozhodcu: | Kula Henrik (C) | |||
Termín od: | 09.07.2022 | Termín do: | 11.07.2022 | |
Kontakt: | Matej Búřil | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904301301, | |||
Kontakt e-mail: | burilmatej@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.07.2022 10:00 | V mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Matej Búřil, ZVR: Henrik Kula