1. | (1) | Frič Martin | |||
Frič Martin | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Papuščák Matúš | ||||
Papuščák Matúš | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Ondrášik Dávid | ||||
6:1 skr | Ondrášik Dávid | ||||
6. | Bariak Jakub Emil | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Paľko Adam | |||
Paľko Adam | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Turóci Timotej | |||
Turóci Timotej | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Novotňák Ján | ||||
Novotňák Ján | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kováčik Juraj | ||||
6:6 6:0 | Kováčik Juraj | ||||
14. | Bartovic Artur | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Kostolný Sebastián | |||||
16. | (5-8) | Kostolný Sebastián | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Andel Adam | |||||
18. | (5-8) | Andel Adam | 32 16 8 SF F | ||
19. | Sirota Daniel | ||||
6:1 6:2 | Krnáč Lukas | ||||
20. | Krnáč Lukas | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Varinský Tibor | |||||
22. | Varinský Tibor | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Mačej Dominik | |||||
24. | (3-4) | Mačej Dominik | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Hlóska Viktor | |||||
26. | (5-8) | Hlóska Viktor | 32 16 8 SF F | ||
27. | Rojík Michal | ||||
6:1 6:1 | Maruščák Tomáš | ||||
28. | Maruščák Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
odhlásený 1 po vyžrebovaní | |||||
30. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Lukáč Peter | |||||
32. | (2) | Lukáč Peter | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Zástupca rozhodcu: | Uram Ivan (C) | |||
Termín od: | 13.07.2021 | Termín do: | 16.07.2021 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 12.07.2021 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Bude sa hrať na 2 miestach: Lieskovec, Hájik 405/17 a TK Sliač (areál kúpeľov).
rozpis, správa, vyhodnotenie
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Uram Ivan