1. | (1) | Šuchter Martin | |||
Šuchter Martin | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kašprišin Alex | ||||
Kašprišin Alex | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Valalik Christián | ||||
6:2 3:6 6:4 | Valalik Christián | ||||
6. | Strompf Marko | 32 16 8 SF F | |||
7. | Turóci Timotej | ||||
Turóci Timotej | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Podolský Šimon Jozef | |||
Podolský Šimon Jozef | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Vanta Michal | ||||
Vanta Michal | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Novotňák Ján | ||||
Novotňák Ján | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Lupták Richard | |||||
16. | Lupták Richard | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Princ Matúš | |||||
18. | Princ Matúš | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
Jura Michal | |||||
20. | Jura Michal | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Rendek Jakub | |||||
22. | Rendek Jakub | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Tarr Sebestyén | |||||
24. | (3-4) | Tarr Sebestyén | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Karandušovský Nicolas | |||||
26. | Karandušovský Nicolas | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
Kolodžej Filip | |||||
28. | Kolodžej Filip | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Petrik Martin | |||||
30. | Petrik Martin | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Slávik Daniel | |||||
32. | (2) | Slávik Daniel | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Palovič Peter (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Šturová ulica | |||
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 20.06.2020 | Termín do: | 22.06.2020 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 19.06.2020 16:00 | Štúrova ulica |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Palovič Peter, ZVR: Maras Jozef, ml.