1. | (1) | Kubiš Jakub | |||
Kubiš Jakub | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Slávik Daniel | ||||
Slávik Daniel | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Vasky Jakub | ||||
6:2 6:1 | Vasky Jakub | ||||
6. | Ovsijčuk Erik | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Haľko Gregor | |||
Haľko Gregor | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Jankech Michael | |||
Jankech Michael | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Trojan Samuel | ||||
6:2 6:0 | Trojan Samuel | ||||
12. | Goffa Filip | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kačur Dominik | ||||
6:2 7:6(1) | Kačur Dominik | ||||
14. | Mato Samuel | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Volník Nicholas | |||||
16. | (5-8) | Volník Nicholas | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Kurčík Adam | |||||
18. | (5-8) | Kurčík Adam | 32 16 8 SF F | ||
19. | Talama Ostap | ||||
6:1 6:3 | Glos Tomáš | ||||
20. | Glos Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Goffa Tomáš | |||||
22. | Goffa Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Jánošík Timotej | |||||
24. | (3-4) | Jánošík Timotej | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Madej Jakub | |||||
26. | (5-8) | Madej Jakub | 32 16 8 SF F | ||
27. | Fifik Liam | ||||
6:0 6:4 | Drozd Adam | ||||
28. | Drozd Adam | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Bekéni Marko | |||||
30. | Bekéni Marko | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Hlivjak Oliver | |||||
32. | (2) | Hlivjak Oliver | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110039 - 1.TC Humenné | |||
Názov turnaja: | Glanz 2019 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Chemlonská 2, Humenné | |||
Zástupca rozhodcu: | Tokoš Peter (K) | |||
Termín od: | 05.07.2019 | Termín do: | 08.07.2019 | |
Kontakt: | Ing. Milan Pavlovčík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903910526, | |||
Kontakt e-mail: | mip.ten@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.07.2019 8:35 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR:Milan Pavlovčík, ZVR: Peter Tokoš