1. | (1) | Hudák Max | |||
Hudák Max | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Tóth Bence | ||||
Tóth Bence | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kuna Tomáš | ||||
7:5 6:1 | Kuna Tomáš | ||||
6. | Hudy Dávid | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Safko Sebastián Jonáš | |||
Safko Sebastián Jonáš | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Smoleňák Hugo | |||
Smoleňák Hugo | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Jaškiv Peter | ||||
6:2 6:0 | Novák Kristián Jakub | ||||
12. | Novák Kristián Jakub | 32 16 8 SF F | |||
13. | Bartoš Oliver | ||||
6:0 6:1 | Kožiak Martin | ||||
14. | Kožiak Martin | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Kovalík Jakub | |||||
16. | (5-8) | Kovalík Jakub | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Lupták Adam | |||||
18. | (5-8) | Lupták Adam | 32 16 8 SF F | ||
19. | Bottlik Richard | ||||
6:0 6:1 | Bottlik Richard | ||||
20. | Rusnák Vratko | 32 16 8 SF F | |||
21. | Choma Boris | ||||
6:3 6:4 | Choma Boris | ||||
22. | Marflak Robert | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Hlaváč Roland | |||||
24. | (3-4) | Hlaváč Roland | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Kirkov Mário | |||||
26. | (5-8) | Kirkov Mário | 32 16 8 SF F | ||
27. | Šoltýs Matej | ||||
6:0 6:0 | Šoltýs Matej | ||||
28. | Frančák Bruno | 32 16 8 SF F | |||
29. | Kopec Boris | ||||
6:1 6:1 | Kopec Boris | ||||
30. | Hudák Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Stolárik Samuel | |||||
32. | (2) | Stolárik Samuel | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | IGLOV CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ogurčáková Martina (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Zástupca rozhodcu: | Hrebík Dušan (A) | |||
Termín od: | 23.11.2019 | Termín do: | 25.11.2019 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 22.11.2019 19:00 | TK SNV Jánskeho 1 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Martina Ogurčáková, ZVR: Dušan Hrebík