1. | (1) | Vateha Matúš | |||
Vateha Matúš | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Horváth Lukáš | ||||
Horváth Lukáš | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Zeman Michal | ||||
7:5 6:7(4) 10:4 | Zeman Michal | ||||
6. | Pollák Richard | 32 16 8 SF F | |||
7. | Ovsijčuk Erik | ||||
Ovsijčuk Erik | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Trojan Samuel | |||
Trojan Samuel | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Vanta Michal | ||||
Vanta Michal | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kulich Lukáš | ||||
Kulich Lukáš | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Gibala Dominik | |||||
16. | Gibala Dominik | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Turóci Timotej | |||||
18. | Turóci Timotej | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
Nováček Matej | |||||
20. | Nováček Matej | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Maruščák Tomáš | |||||
22. | Maruščák Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Luhový Ivan | |||||
24. | (3-4) | Luhový Ivan | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Nemjo Filip | |||||
26. | Nemjo Filip | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
Princ Matúš | |||||
28. | Princ Matúš | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Kolodžej Filip | |||||
30. | Kolodžej Filip | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Bartoš Oliver | |||||
32. | (2) | Bartoš Oliver | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | MEPOS CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrebík Dušan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Zástupca rozhodcu: | Ogurčáková Martina (A) | |||
Termín od: | 02.03.2024 | Termín do: | 04.03.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 01.03.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH / D
VR: Dušan Hrebík, ZVR: Martina Ogurčáková