www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Novanský Michal 
   Novanský Michal
2. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
3. Obtulovič Juraj 
   Obtulovič Juraj
4. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
5. Mísař Aleš 
   6:7(5) 6:4 3:0 skrMísař Aleš
6. Čurlej Michal 64  32  16  8  SF  F 
 
7. Blažo Marek 
   Blažo Marek
8. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
9. Semančík Filip 
   Semančík Filip
10. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
11. Schwach Peter 
   Schwach Peter
12. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
13. Snopek Samuel 
   Snopek Samuel
14. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
15. (5-8)Sura Ivan 
   Sura Ivan
16. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
17. (3-4)Kopál Adrián 
   Kopál Adrián
18. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
19. Németh Igor 
   Németh Igor
20. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
21. Hajduch Marko 
   6:0 6:3 Lazarčík Markus
22. Lazarčík Markus 64  32  16  8  SF  F 
 
23. Melicherík Tomáš 
   Melicherík Tomáš
24. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
25. Škoda David 
   Škoda David
26. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
27. Dvorský David 
   6:1 6:0 Motus Marcel
28. Motus Marcel 64  32  16  8  SF  F 
 
29. Vrabček David 
   Vrabček David
30. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Frič Róbert
32. (5-8)Frič Róbert 64  32  16  8  SF  F 
 
33. BYE 
   Kučera Peter
34. (5-8)Kučera Peter 64  32  16  8  SF  F 
 
35. BYE 
   Kaprálik Michal
36. Kaprálik Michal 64  32  16  8  SF  F 
 
37. Baranec Dušan 
   6:1 6:2 Baranec Dušan
38. Filípek Alexander 64  32  16  8  SF  F 
 
39. BYE 
   Dao Dung Em Oliver
40. Dao Dung Em Oliver 64  32  16  8  SF  F 
 
41. BYE 
   Krošlák Jakub
42. Krošlák Jakub 64  32  16  8  SF  F 
 
43. Daniška Dávid 
   4:6 4:3 skrPalenčár Patrik
44. Palenčár Patrik 64  32  16  8  SF  F 
 
45. BYE 
   Barcaj Matúš
46. Barcaj Matúš 64  32  16  8  SF  F 
 
47. BYE 
   Murár Adam Maximilián
48. (3-4)Murár Adam Maximilián 64  32  16  8  SF  F 
 
49. BYE 
   Gálik Matej
50. (5-8)Gálik Matej 64  32  16  8  SF  F 
 
51. BYE 
   Vogl Robert
52. Vogl Robert 64  32  16  8  SF  F 
 
53. Palčo Matej 
   6:2 6:2 Palčo Matej
54. Bebjak Richard 64  32  16  8  SF  F 
 
55. BYE 
   Hrbáček Šimon
56. Hrbáček Šimon 64  32  16  8  SF  F 
 
57. BYE 
   Dráb Pavol
58. Dráb Pavol 64  32  16  8  SF  F 
 
59. Šramko Marcel 
   1:0 skrŠramko Marcel
60. Jobus Miroslav 64  32  16  8  SF  F 
 
61. BYE 
   Kondla Jakub
62. Kondla Jakub 64  32  16  8  SF  F 
 
63. BYE 
   Pokorný Lukáš
64. (2)Pokorný Lukáš 64  32  16  8  SF  F 
 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090010 - TK 77 Skalica
Názov turnaja:17. ročník MEMORIÁL ZUZKY VESELEJ
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Trnovec Roman (B) Počet dvorcov:7
Miesto konania (adresa dvorcov):Skalica, Športová ul. 1
Zástupca rozhodcu:Jobus Miroslav (C)   
Termín od:18.06.2016 Termín do:21.06.2016
Kontakt:Jozef Zaňát
Kontakt tel.:dv. - 034/6648976, fax - 034/6648976, mobil - 0903/475368,
Kontakt e-mail:jozef.zanat@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Roman Trnovec, ZVR: Miroslav Jobus



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk