1. | (1) | Maruniak Matej | |||
Maruniak Matej | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Maruščák Tomáš | ||||
Maruščák Tomáš | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Strompf Marko | ||||
6:3 7:5 | Strompf Marko | ||||
6. | Janda Sebastián | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Vanta Michal | |||
Vanta Michal | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Danko Peter | |||
Danko Peter | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Goffa Tomáš | ||||
6:0 6:1 | Lukáč Peter | ||||
12. | Lukáč Peter | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kollár Markus | ||||
7:6(1) 6:4 | Kollár Markus | ||||
14. | Kolodžej Filip | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Šuchter Martin | |||||
16. | (5-8) | Šuchter Martin | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Ivashko Maksym | |||||
18. | (5-8) | Ivashko Maksym | 32 16 8 SF F | ||
19. | Valalik Christián | ||||
6:0 6:4 | Valalik Christián | ||||
20. | Rendek Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | Turóci Timotej | ||||
6:2 6:3 | Turóci Timotej | ||||
22. | Horváth Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Dióssy Šimon | |||||
24. | (3-4) | Dióssy Šimon | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Trojan Samuel | |||||
26. | (5-8) | Trojan Samuel | 32 16 8 SF F | ||
27. | Turek Sebastian | ||||
6:1 7:5 | Turek Sebastian | ||||
28. | Andel Adam | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Tóth Michal | |||||
30. | Tóth Michal | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Chren Lukáš | |||||
32. | (2) | Chren Lukáš | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Názov turnaja: | GMI MICHALOVCE CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | P.O.Hviezdoslava 1 Michalovce | |||
Zástupca rozhodcu: | Janda Miroslav (C) | |||
Termín od: | 26.02.2022 | Termín do: | 01.03.2022 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 25.02.2022 12:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav