1. | (1) | Vateha Matúš | |||
Vateha Matúš | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Tarr Sebestyén | ||||
Tarr Sebestyén | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Varga Daniel | ||||
6:4 6:0 | Varga Daniel | ||||
6. | Hadvab Stanko | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Ovsijčuk Erik | |||
Ovsijčuk Erik | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Hlivjak Oliver | |||
Hlivjak Oliver | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Šuchter Martin | ||||
Šuchter Martin | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Brejžek Filip | ||||
6:2 6:0 | Sloboda Leon | ||||
14. | Sloboda Leon | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Vasky Jakub | |||||
16. | (5-8) | Vasky Jakub | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Jakal Samuel | |||||
18. | (5-8) | Jakal Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Goffa Tomáš | ||||
6:0 6:2 | Lipa Lukáš | ||||
20. | Lipa Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Jánošík Timotej | |||||
22. | Jánošík Timotej | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Madej Jakub | |||||
24. | (3-4) | Madej Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Kačur Dominik | |||||
26. | (5-8) | Kačur Dominik | 32 16 8 SF F | ||
27. | Dióssy Šimon | ||||
6:0 6:0 | Dióssy Šimon | ||||
28. | Mato Samuel | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Goffa Filip | |||||
30. | Goffa Filip | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Paulovčák Sebastián | |||||
32. | (2) | Paulovčák Sebastián | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110039 - 1.TC Humenné | |||
Názov turnaja: | HUMENNÉ 2020 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Chemlonská 2, Humenné | |||
Zástupca rozhodcu: | Tokoš Peter (K) | |||
Termín od: | 17.06.2020 | Termín do: | 19.06.2020 | |
Kontakt: | Ing. Milan Pavlovčík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903910526, | |||
Kontakt e-mail: | mip.ten@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 16.06.2020 8:40 | Chemlonská 2 Humenné |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Tokoš Peter