1. | (1) | Juriga Samuel | |||
Juriga Samuel | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Ištok Marek | ||||
Ištok Marek | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Tatarko Dominik | ||||
7:6(2) 3:1 | Sýkora Samuel | ||||
6. | Sýkora Samuel | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Ovsijčuk Erik | |||
Ovsijčuk Erik | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Madej Jakub | |||
Madej Jakub | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Trojan Samuel | ||||
6:1 6:3 | Kral Elias | ||||
12. | Kral Elias | 32 16 8 SF F | |||
13. | Turóci Timotej | ||||
6:3 4:6 10:0 | Bartoš Oliver | ||||
14. | Bartoš Oliver | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Bohunčák Šimon | |||||
16. | (5-8) | Bohunčák Šimon | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Jánošík Timotej | |||||
18. | (5-8) | Jánošík Timotej | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kollár Markus | ||||
6:0 6:0 | Kollár Markus | ||||
20. | Pacák Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | Slávik Daniel | ||||
6:1 6:2 | Slávik Daniel | ||||
22. | Hudy Filip | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Macák Milan | |||||
24. | (3-4) | Macák Milan | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Pavliščík Richard | |||||
26. | (5-8) | Pavliščík Richard | 32 16 8 SF F | ||
27. | Šteso Ján | ||||
6:0 6:3 | Tankovič Tomáš | ||||
28. | Tankovič Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Kmetík Jozef | |||||
30. | Kmetík Jozef | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Mattoš Adam | |||||
32. | (2) | Mattoš Adam | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | IGLOV CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 25.01.2020 | Termín do: | 27.01.2020 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 24.01.2020 19:00 | TK SNV Jánskeho 1 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Sedlák Vavrinec, ZVR: Sedlák Vavrinec ml.