1. | (1) | Babušík Adam | |||
Babušík Adam | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Bende Marcel | ||||
Bende Marcel | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Minarič David | ||||
6:0 6:0 | Minarič David | ||||
6. | Lukács Norbert | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Németh Oliver | |||
Németh Oliver | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Kavacký Filip | |||
Kavacký Filip | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Pásztor Adrián | ||||
6:0 6:0 | Richter Patrik | ||||
12. | Richter Patrik | 32 16 8 SF F | |||
13. | Iván Arnold | ||||
6:1 6:0 | Ferletjak Samuel | ||||
14. | Ferletjak Samuel | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Brodňan Jakub | |||||
16. | (5-8) | Brodňan Jakub | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Pleško Richard | |||||
18. | (5-8) | Pleško Richard | 32 16 8 SF F | ||
19. | Sýkora Samuel | ||||
6:1 6:0 | Sýkora Samuel | ||||
20. | Hanusek Filip | 32 16 8 SF F | |||
21. | Guyer Tristan | ||||
6:0 6:0 | Rapant Gabriel | ||||
22. | Rapant Gabriel | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Šemrinec Noel Adam | |||||
24. | (3-4) | Šemrinec Noel Adam | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Luhový Ivan | |||||
26. | (5-8) | Luhový Ivan | 32 16 8 SF F | ||
27. | Németh Nicolas | ||||
6:1 6:3 | Sklenár Jakub | ||||
28. | Sklenár Jakub | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Packa Matúš | |||||
30. | Packa Matúš | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Balušík Branislav | |||||
32. | (2) | Balušík Branislav | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Názov turnaja: | TK NOVÁ DUBNICA CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | P.O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Zástupca rozhodcu: | Leskovianská Jana (C) | |||
Termín od: | 11.07.2020 | Termín do: | 13.07.2020 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 11.07.2020 12:00 | miesto konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Šobáň Peter, ZVR: Macková Jana