1. | (1) | Pivník Oliver | |||
Pivník Oliver | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Bačík Adam | ||||
Bačík Adam | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Medveď Jakub | ||||
6:3 6:2 | Medveď Jakub | ||||
6. | Bognár Simon | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Melaga Samuel | |||
Melaga Samuel | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Chovanec Jakub | |||
Chovanec Jakub | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kladivík Jakub | ||||
6:3 7:5 | Kladivík Jakub | ||||
12. | Hanušovský Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Markovič Matej | ||||
6:1 6:1 | Markovič Matej | ||||
14. | Matula Ján | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Ondrášik Adam | |||||
16. | (5-8) | Ondrášik Adam | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Králik Jakub | |||||
18. | (5-8) | Králik Jakub | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kido Matúš | ||||
6:3 7:5 | Kido Matúš | ||||
20. | Letavay Matej | 32 16 8 SF F | |||
21. | Juriga Samuel | ||||
6:7(3) 7:5 7:5 | Juriga Samuel | ||||
22. | Jankech Michael | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Kompiš Andrej | |||||
24. | (3-4) | Kompiš Andrej | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Krnáč Samuel | |||||
26. | (5-8) | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F | ||
27. | Macák Milan | ||||
6:1 6:0 | Puskeiler Martin | ||||
28. | Puskeiler Martin | 32 16 8 SF F | |||
29. | Vaco Marek | ||||
6:3 6:3 | Krcho Dávid | ||||
30. | Krcho Dávid | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Papuščák Šimon | |||||
32. | (2) | Papuščák Šimon | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4 02001 Púchov | |||
Zástupca rozhodcu: | Oleš Ladislav (K) | |||
Termín od: | 18.05.2019 | Termín do: | 21.05.2019 | |
Kontakt: | Michal Ďurovec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421907647687, | |||
Kontakt e-mail: | michal.durovec@matchpointtennis.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 18.05.2019 8:45 | v mieste konania |
Poznámky:
Rozpis 1, rozpis 2, správa
VR: Peter Šobáň, ZVR: Ladislav Oleš