www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Jamrichová Renáta 
   Jamrichová Renáta
2. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
3. Bab Dominika Elizabeth 
   3:6 6:1 6:1 Bab Dominika Elizabeth
4. Petríková Dominika 64  32  16  8  SF  F 
 
5. Trojanová Zoja 
   6:4 6:2 Sopková Lucia
6. Sopková Lucia 64  32  16  8  SF  F 
 
7. (9-16)Kováčiková Nina 
   Kováčiková Nina
8. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
9. (9-16)Borguľová Sandra 
   Borguľová Sandra
10. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
11. Gáliková Terezka 
   6:2 6:1 Gáliková Terezka
12. Hrbáňová Simona 64  32  16  8  SF  F 
 
13. Depešová Soňa 
   6:2 6:1 Depešová Soňa
14. Vallová Karin 64  32  16  8  SF  F 
 
15. (5-8)Škoricová Martina 
   Škoricová Martina
16. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
17. (3-4)Tóth Lilla 
   Tóth Lilla
18. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
19. Kolesárová Jessica 
   6:1 7:6(12) Cinkaničová Stella
20. Cinkaničová Stella 64  32  16  8  SF  F 
 
21. Jakubcová Katarína 
   6:3 6:2 Švorcová Stella Izabela
22. Švorcová Stella Izabela 64  32  16  8  SF  F 
 
23. (9-16)Jalčová Diana 
   Jalčová Diana
24. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
25. (9-16)Vavrová Yasmin 
   Vavrová Yasmin
26. BYE 64  32  16  8  SF  F 
 
27. Horská Zara 
   6:0 6:2 Dubcová Ema
28. Dubcová Ema 64  32  16  8  SF  F 
 
29. Kuriľáková Nela 
   6:4 6:2 Kuriľáková Nela
30. Salaiová Vanesa 64  32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
   Flimelová Kristína
32. (5-8)Flimelová Kristína 64  32  16  8  SF  F 
 
33. BYE 
   Kučíková Kiara Nina
34. (5-8)Kučíková Kiara Nina 64  32  16  8  SF  F 
 
35. Pohánková Mia 
   6:2 6:4 Pohánková Mia
36. Kročková Natália 64  32  16  8  SF  F 
 
37. Martišová Michaela 
   6:3 6:4 Polačiková Aneta
38. Polačiková Aneta 64  32  16  8  SF  F 
 
39. BYE 
   Hozdeková Victória
40. (9-16)Hozdeková Victória 64  32  16  8  SF  F 
 
41. BYE 
   Lešková Natália
42. (9-16)Lešková Natália 64  32  16  8  SF  F 
 
43. Ďuricová Nina 
   6:3 7:6(5) Ďuricová Nina
44. Fedáková Timea 64  32  16  8  SF  F 
 
45. Gross Timea 
   6:0 6:1 Sevald Nikol
46. Sevald Nikol 64  32  16  8  SF  F 
 
47. BYE 
   Nováková Vanessa
48. (3-4)Nováková Vanessa 64  32  16  8  SF  F 
 
49. BYE 
   Kašťáková Sára
50. (5-8)Kašťáková Sára 64  32  16  8  SF  F 
 
51. Belanská Lea 
   6:1 6:2 Belanská Lea
52. Kolibková Lorraine Amie 64  32  16  8  SF  F 
 
53. Chabadová Timea 
   6:1 6:2 Chabadová Timea
54. Herdická Vanessa Mia 64  32  16  8  SF  F 
 
55. BYE 
   Kozmová Lujza
56. (9-16)Kozmová Lujza 64  32  16  8  SF  F 
 
57. BYE 
   Kucbelová Kristína
58. (9-16)Kucbelová Kristína 64  32  16  8  SF  F 
 
59. Batáry Nicol 
   6:4 2:6 6:2 Batáry Nicol
60. Julínyová Viktória 64  32  16  8  SF  F 
 
61. Haňdiaková Ester 
   6:2 6:1 Haňdiaková Ester
62. Ráčková Sanja 64  32  16  8  SF  F 
 
63. BYE 
   Hradecká Lucia
64. (2)Hradecká Lucia 64  32  16  8  SF  F 
 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A3) Počet dvorcov:11
Miesto konania (adresa dvorcov):Piešťany, E. Belluša 2
Zástupca rozhodcu:Šimová Petra (A3)   
Termín od:27.05.2019 Termín do:31.05.2019
Kontakt:Ing. Pavol Šimo
Kontakt tel.:dv. - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-27.05.2019 10:45v mieste konania

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis
organizačný výbor, nominačné kritériá na letné ME 2019, správa
VR: Pavol Šimo, ZVR: Petra Šimová



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk