1. | (1) | Paluga Richard | |||
Paluga Richard | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Pavličko Michal | ||||
Pavličko Michal | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Urbánoš Alex | ||||
3:6 7:5 6:0 | Urbánoš Alex | ||||
6. | Marcinčin Michal | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Gonda Filip | |||
Gonda Filip | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Ščepko Alex | |||
Ščepko Alex | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Mik Tobias | ||||
6:0 6:1 | Mik Tobias | ||||
12. | Vavřinek Hugo | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kurnas Viliam | ||||
6:4 6:3 | Ďuriš Tomáš | ||||
14. | Ďuriš Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Ondrej Maximilián | |||||
16. | (5-8) | Ondrej Maximilián | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Herman Lukáš | |||||
18. | (5-8) | Herman Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
19. | Noga Oliver | ||||
7:6(2) 6:4 | Šupica Marko | ||||
20. | Šupica Marko | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hollý Martin | ||||
6:4 6:3 | Babic Tobias | ||||
22. | Babic Tobias | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Ondik Michal | |||||
24. | (3-4) | Ondik Michal | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Húsenica Ľuboš | |||||
26. | (5-8) | Húsenica Ľuboš | 32 16 8 SF F | ||
27. | Juríček Jáchym | ||||
6:0 6:0 | Juríček Jáchym | ||||
28. | Krčík Dominik | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Laurinec Tomáš | |||||
30. | Laurinec Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Čellár Martin | |||||
32. | (2) | Čellár Martin | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Virág Jozef (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Zástupca rozhodcu: | Dujava Dušan (C) | |||
Termín od: | 13.05.2023 | Termín do: | 16.05.2023 | |
Kontakt: | Ing. Dušan Dujava | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904391575, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 12.05.2023 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Jozef Virág, ZVR: Dušan Dujava
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (príp. sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu: SK45 0200 0000 0012 2984 2155.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva, musia byť na majstrovstvá Slovenska prihlásení v termíne (najneskôr do 15. 5. 2023).