1. | (1) | Gallo Michal | |||
Gallo Michal | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Pagurko Leonard | ||||
Pagurko Leonard | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Thern Alessandro | ||||
6:4 6:0 | Dubovec Ivan | ||||
6. | Dubovec Ivan | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Naď Samuel | |||
Naď Samuel | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Ščepko Alex | |||
Ščepko Alex | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Krčík Dominik | ||||
6:1 6:0 | Klement Xavier | ||||
12. | Klement Xavier | 32 16 8 SF F | |||
13. | Noga Oliver | ||||
6:4 7:5 | Noga Oliver | ||||
14. | Daniš Július | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Saluga Samuel | |||||
16. | (5-8) | Saluga Samuel | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Ondik Michal | |||||
18. | (5-8) | Ondik Michal | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kurhajec Marián | ||||
6:1 6:1 | Kunovjánek Adam | ||||
20. | Kunovjánek Adam | 32 16 8 SF F | |||
21. | Kubáň Leo | ||||
6:2 6:2 | Urbánoš Alex | ||||
22. | Urbánoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Gál Milan | |||||
24. | (3-4) | Gál Milan | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Gonda Filip | |||||
26. | (5-8) | Gonda Filip | 32 16 8 SF F | ||
27. | Polách Jaroslav | ||||
7:6 6:3 | Polách Jaroslav | ||||
28. | Kazimír Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Kimak Maximilian | |||||
30. | Kimak Maximilian | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Čellár Martin | |||||
32. | (2) | Čellár Martin | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP 2023 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sýč-Kriváňová Barbora (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04 | |||
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 30.06.2023 | Termín do: | 03.07.2023 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | mnovak@tenisbb.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 29.06.2023 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Barbora Syč - Kriváňová, ZVR: Marek Novák