1. | (1) | Mikuš Michal | |||
Mikuš Michal | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Putiška Adam | ||||
Putiška Adam | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Gibala Dominik | ||||
6:4 6:1 | Gibala Dominik | ||||
6. | Kruksa Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | Štefanec Samuel | ||||
Štefanec Samuel | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Tóth Michal | |||
Tóth Michal | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Matkovčík Tomáš | ||||
Matkovčík Tomáš | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Faga Sebastián | ||||
Faga Sebastián | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Massi Matteo | |||||
16. | Massi Matteo | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Klačanský Šimon | |||||
18. | Klačanský Šimon | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
Paľko Adam | |||||
20. | Paľko Adam | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Andel Adam | |||||
22. | Andel Adam | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Pleško Richard | |||||
24. | (3-4) | Pleško Richard | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
odhlásený 1 po vyžrebovaní | |||||
26. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
Žembery Martin | |||||
28. | Žembery Martin | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Urbánoš Filip | |||||
30. | Urbánoš Filip | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Žikla Kristián | |||||
32. | (2) | Žikla Kristián | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8,Prievidza | |||
Zástupca rozhodcu: | Šimurka Michal (B) | |||
Termín od: | 22.07.2020 | Termín do: | 24.07.2020 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 21.07.2020 10:00 | TK Baník Prievidza |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Köberling Karol, ZVR: Šimurka Michal