1. | (1) | Jánošík Timotej | |||
Jánošík Timotej | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
odhlásený 1 po vyžrebovaní | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Goffa Filip | ||||
6:7(5) 6:1 10:7 | Mato Samuel | ||||
6. | Mato Samuel | 32 16 8 SF F | |||
7. | Talama Ostap | ||||
Talama Ostap | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Medveď Maroš | |||
Medveď Maroš | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Gallo Peter | ||||
Gallo Peter | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Nguyen Huu Minh Tri | ||||
Nguyen Huu Minh Tri | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Stolár Jakub | |||||
16. | Stolár Jakub | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Frátrik Adam | |||||
18. | Frátrik Adam | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
Drozd Adam | |||||
20. | Drozd Adam | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Šuchter Martin | |||||
22. | Šuchter Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Ovsijčuk Erik | |||||
24. | (3-4) | Ovsijčuk Erik | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Seliga Filip | |||||
26. | Seliga Filip | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
Vasky Jakub | |||||
28. | Vasky Jakub | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Goffa Tomáš | |||||
30. | Goffa Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Haľko Gregor | |||||
32. | (2) | Haľko Gregor | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lehet Jakub (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, PREŠOV | |||
Zástupca rozhodcu: | Kičiň Ivan (A) | |||
Termín od: | 19.01.2019 | Termín do: | 21.01.2019 | |
Kontakt: | Ján Lehet | |||
Kontakt tel.: | byt - 0905451540, mobil - 0911931035, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 18.01.2019 10:00 | TK PROGRES PREŠOV |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Jakub Lehet, ZVR: Ivan Kičiň