1. | (1) | Polák David | |||
Polák David | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Bekéni Marko | ||||
3:6 6:3 6:2 | Kriško Radovan | ||||
4. | Kriško Radovan | 32 16 8 SF F | |||
5. | Grőpel Marco | ||||
Grőpel Marco | |||||
6. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Frančák Jakub | |||
Frančák Jakub | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Kratka Maximilian | |||
Kratka Maximilian | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kovář Gregor | ||||
6:3 6:2 | Kordoš Matúš | ||||
12. | Kordoš Matúš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Žubor Samuel | ||||
6:3 6:7(7) 6:0 | Mikuš Michal | ||||
14. | Mikuš Michal | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Polák Šimon | |||||
16. | (5-8) | Polák Šimon | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Guzmický Dominik | |||||
18. | (5-8) | Guzmický Dominik | 32 16 8 SF F | ||
19. | Krahulec Martin | ||||
6:0 6:2 | Krahulec Martin | ||||
20. | Kardoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
21. | Fano Alex Adam | ||||
6:0 6:2 | Bairo Dylan | ||||
22. | Bairo Dylan | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Bíly Pavol | |||||
24. | (3-4) | Bíly Pavol | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Szabo Jakub | |||||
26. | (5-8) | Szabo Jakub | 32 16 8 SF F | ||
27. | Škubla Adam | ||||
4:6 6:2 6:4 | Škubla Adam | ||||
28. | Pajtáš Dávid | 32 16 8 SF F | |||
29. | Glos Tomáš | ||||
6:0 6:0 | Glos Tomáš | ||||
30. | Lukács Norbert | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Solčan Adam | |||||
32. | (2) | Solčan Adam | 32 16 8 SF F |
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Orviský Ivan (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Zástupca rozhodcu: | Stevič Kristián (C) | |||
Termín od: | 15.12.2018 | Termín do: | 18.12.2018 | |
Kontakt: | Ivan Orviský | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902824902, mobil - 0905552465, | |||
Kontakt e-mail: | stasin@slovanet.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 14.12.2018 11:00 | Sekretariát ZsTZ |
Poznámky:
Rozpis, správa
VR: Ivan Orviský, ZVR: Kristián Stevič