1. | (1) | Szabo Jakub | |||
Szabo Jakub | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Grendel Adam | ||||
6:2 6:2 | Maruniak Matej | ||||
4. | Maruniak Matej | 32 16 8 SF F | |||
5. | Fašung Tomáš | ||||
6:0 2:6 6:2 | Fašung Tomáš | ||||
6. | Jasenák Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Krahulec Martin | |||
Krahulec Martin | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Seewald Martin | |||
Seewald Martin | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Tóth Tomáš | ||||
6:1 6:0 | Vozár Samuel | ||||
12. | Vozár Samuel | 32 16 8 SF F | |||
13. | Massalkhi Adam | ||||
6:0 6:0 | Gombár Adam | ||||
14. | Gombár Adam | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Glos Tomáš | |||||
16. | (5-8) | Glos Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Trojan Samuel | |||||
18. | (5-8) | Trojan Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Fano Alex Adam | ||||
6:0 6:0 | Fano Alex Adam | ||||
20. | Miklovič Matej | 32 16 8 SF F | |||
21. | Čech Alex | ||||
6:2 6:0 | Čech Alex | ||||
22. | Balušík Branislav | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Grőpel Marco | |||||
24. | (3-4) | Grőpel Marco | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Mikuš Michal | |||||
26. | (5-8) | Mikuš Michal | 32 16 8 SF F | ||
27. | Srpoň Martin | ||||
4:6 6:4 6:1 | Srpoň Martin | ||||
28. | Kovář Gregor | 32 16 8 SF F | |||
29. | Lübeck Filip | ||||
0:6 6:3 6:3 | Kardoš Alex | ||||
30. | Kardoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Jaroška Adam | |||||
32. | (2) | Jaroška Adam | 32 16 8 SF F |
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Orviský Ivan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Zástupca rozhodcu: | Stevič Kristián (C) | |||
Termín od: | 26.08.2019 | Termín do: | 29.08.2019 | |
Kontakt: | Ing. Pavol Šimo | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903506086, | |||
Kontakt e-mail: | stasin@slovanet.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 26.08.2019 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Orviský, ZVR: Kristián Stevič