1. | (1) | Medveď Maroš | |||
Medveď Maroš | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Herman Richard | ||||
Herman Richard | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Vizváry Filip | ||||
6:0 6:0 | Balušík Branislav | ||||
6. | Balušík Branislav | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Gallo Samuel | |||
Gallo Samuel | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Langer Jakub | |||
Langer Jakub | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Pleško Richard | ||||
Pleško Richard | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Lübeck Filip | ||||
6:0 6:4 | Lübeck Filip | ||||
14. | Slašťan Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Vasky Jakub | |||||
16. | (5-8) | Vasky Jakub | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Maruniak Matej | |||||
18. | (5-8) | Maruniak Matej | 32 16 8 SF F | ||
19. | Vrtiel Tobias | ||||
6:0 6:1 | Čech Alex | ||||
20. | Čech Alex | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Jasenák Lukáš | |||||
22. | Jasenák Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Brinza Tibor | |||||
24. | (3-4) | Brinza Tibor | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Szabo Jakub | |||||
26. | (5-8) | Szabo Jakub | 32 16 8 SF F | ||
27. | Krahulec Martin | ||||
6:0 6:0 | Krahulec Martin | ||||
28. | Luhový Ivan | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Mikuš Michal | |||||
30. | Mikuš Michal | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Strašil Tomáš | |||||
32. | (2) | Strašil Tomáš | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Zástupca rozhodcu: | Šimurka Michal (B) | |||
Termín od: | 24.07.2019 | Termín do: | 26.07.2019 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 24.07.2019 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Karol Köberling, ZVR: Michal Šimurka