1. | (1) | Markovič Matej | |||
Markovič Matej | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Herman Richard | ||||
Herman Richard | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kulich Lukáš | ||||
6:1 6:2 | Kulich Lukáš | ||||
6. | Frátrik Adam | 32 16 8 SF F | |||
7. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
odhlásený 1 po vyžrebovaní | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Medveď Maroš | |||
Medveď Maroš | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Žikla Kristián | ||||
Žikla Kristián | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Juranka Jakub | ||||
Juranka Jakub | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Luhový Ivan | |||||
16. | Luhový Ivan | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Balušík Branislav | |||||
18. | Balušík Branislav | 32 16 8 SF F | |||
19. | Pös Matej | ||||
6:1 6:2 | Pös Matej | ||||
20. | Chudý Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Maruniak Matej | |||||
22. | Maruniak Matej | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Hanušovský Lukáš | |||||
24. | (3-4) | Hanušovský Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Verbovský Martin | |||||
26. | Verbovský Martin | 32 16 8 SF F | |||
27. | Lübeck Filip | ||||
6:0 7:5 | Lübeck Filip | ||||
28. | Žbodák Martin | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Vrba Miloslav | |||||
30. | Vrba Miloslav | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Kubiš Jakub | |||||
32. | (2) | Kubiš Jakub | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Herculan TC | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody 1926/4 02001 Púchov | |||
Zástupca rozhodcu: | Jarina Jaroslav (C) | |||
Termín od: | 15.12.2018 | Termín do: | 17.12.2018 | |
Kontakt: | Michal Ďurovec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421907647687, | |||
Kontakt e-mail: | michal.durovec@matchpointtennis.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 14.12.2018 10:00 | SsTZ |
Poznámky:
Rozpis, rozpis2, správa
VR:Ivan Luhový, ZVR: Jarosla Jarina