www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

tlač turnaja   |   

Výsledky dvojhry

 
1. (1)Danko Peter 
   6:1 6:2 Danko Peter
2. Urban Filip 32  16  8  SF  F 
 
3. Jasenák Lukáš 
   6:2 6:2 Jasenák Lukáš
4. Fleischmann Jakub 32  16  8  SF  F 
 
5. Hlóska Viktor 
   6:2 6:1 Gyén Gabriel
6. Gyén Gabriel 32  16  8  SF  F 
 
7. Tóth Tomáš 
   6:1 6:0 Herman Richard
8. (5-8)Herman Richard 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Konderla Filip 
   6:0 6:1 Konderla Filip
10. Kosáč Šimon 32  16  8  SF  F 
 
11. Žembery Martin 
   6:1 6:2 Valuh Boris
12. Valuh Boris 32  16  8  SF  F 
 
13. Varinský Tibor 
   6:2 6:2 Varinský Tibor
14. Jendrejský Nicolas 32  16  8  SF  F 
 
15. Frič Martin 
   6:2 6:2 Frič Martin
16. (5-8)Pleško Richard 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Slašťan Tomáš 
   6:0 6:1 Slašťan Tomáš
18. Kmeť Jakub 32  16  8  SF  F 
 
19. Horváth Timur 
   1:6 6:1 10:2 Horváth Timur
20. Verbovský Martin 32  16  8  SF  F 
 
21. Krajčír Samuel Alexander 
   2:6 6:4 10:7 Krajčír Samuel Alexander
22. Faga Sebastián 32  16  8  SF  F 
 
23. Gibala Dominik 
   6:1 7:6(7) Gibala Dominik
24. (3-4)Luhový Ivan 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Pajtáš Dávid 
   6:0 6:0 Bobošík Martin
26. Bobošík Martin 32  16  8  SF  F 
 
27. Matušík Lukáš 
   6:0 6:2 Tóth Michal
28. Tóth Michal 32  16  8  SF  F 
 
29. Andel Adam 
   6:1 6:3 Andel Adam
30. Sýkora Samuel 32  16  8  SF  F 
 
31. Lipovský Michal 
   6:3 3:6 10:8 Valko Samuel
32. (2)Valko Samuel 32  16  8  SF  F 
 Bratislavský region
Usporiadateľ:080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná
Názov turnaja:D. LUŽNÁ CUP
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hrušovský Michal (A) Počet dvorcov:2
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:30.11.2019 Termín do:02.12.2019
Kontakt:Eva Kratochvílová
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0911355812,
Kontakt e-mail:info@tbluzna.eu
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-29.11.2019 10:00Nobelovo nám. 6

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Michal Hrušovský



partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk