1. | (1) | Daniš Július | |||
Daniš Július | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Húsenica Ľuboš | ||||
Húsenica Ľuboš | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Herman Lukáš | ||||
4:2 | Adamča Martin | ||||
6. | Adamča Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Kráľ Leonard | |||
Kráľ Leonard | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Malinka Igor | |||
Malinka Igor | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Mészáros Patrik | ||||
4:0 | Mészáros Patrik | ||||
12. | Nagy Matúš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Tomašovič Ľubomír | ||||
4:1 | Pokorný Šimon | ||||
14. | Pokorný Šimon | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Machajdík Maxim | |||||
16. | (5-8) | Machajdík Maxim | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Krištof Tomáš | |||||
18. | (5-8) | Krištof Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kubiš Alexander | ||||
4:1 | Kubáň Leo | ||||
20. | Kubáň Leo | 32 16 8 SF F | |||
21. | Kurnas Viliam | ||||
4:1 | Babindai Matias | ||||
22. | Babindai Matias | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Bairo Leonardo | |||||
24. | (3-4) | Bairo Leonardo | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Truska Lukas | |||||
26. | (5-8) | Truska Lukas | 32 16 8 SF F | ||
27. | Soboňa Andrej | ||||
4:0 | Taha Adam | ||||
28. | Taha Adam | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Kazárik Martin | |||||
30. | Kazárik Martin | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Csontó Tobias | |||||
32. | (2) | Csontó Tobias | 32 16 8 SF F |
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090027 - TK Ratufa Levice | |||
Názov turnaja: | WINTER CUP 2 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 8 rokov | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Krištof Tomáš (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turecký Rad, Levice | |||
Zástupca rozhodcu: | Mókuš Milan (B) | |||
Termín od: | 12.01.2019 | Termín do: | 13.01.2019 | |
Kontakt: | Tomáš Krištof | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907071562, | |||
Kontakt e-mail: | tkratufalevice@tstk.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 12.01.2019 8:30 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, CH útecha, D skupiny/hl.súťaž
VR: Tomáš Krištof, ZVR: Milan Mókuš