1. | (1) | Senaj Martin | |||
Senaj Martin | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jurica Jakub | ||||
Jurica Jakub | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Zima Dávid | ||||
6:1 6:0 | Sentivanyi Roman | ||||
6. | Sentivanyi Roman | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Vaško Peter | |||
Vaško Peter | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Sabol Michal | |||
Sabol Michal | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Vasylyev Maksim | ||||
6:0 6:0 | Vasylyev Maksim | ||||
12. | Smoter Šimon | 32 16 8 SF F | |||
13. | Rusiňák Peter | ||||
6:1 6:0 | Rusiňák Peter | ||||
14. | Ondrovič Adam | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Petrek Michal | |||||
16. | (5-8) | Petrek Michal | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Ďurčo Martin | |||||
18. | (5-8) | Ďurčo Martin | 32 16 8 SF F | ||
19. | Béreš Samuel | ||||
6:4 3:6 6:0 | Béreš Samuel | ||||
20. | Šoltinský Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Pecen Martin | |||||
22. | Pecen Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Novák Dávid Ján | |||||
24. | (3-4) | Novák Dávid Ján | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Leško Samuel | |||||
26. | (5-8) | Leško Samuel | 32 16 8 SF F | ||
27. | Belán Martin | ||||
6:3 6:2 | Hanuš Juraj | ||||
28. | Hanuš Juraj | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Geci Samuel | |||||
30. | Geci Samuel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Ország Juraj | |||||
32. | (2) | Ország Juraj | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | PLANÉTA CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Muránsky Ľudovít (A) | |||
Termín od: | 26.07.2008 | Termín do: | 29.07.2008 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | neurčené |