1. | (1) | Sobihardová Hana | |||
Sobihardová Hana | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kandravá Sára | ||||
Kandravá Sára | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Mihálová Slávka | ||||
6:0 6:0 | Mihálová Slávka | ||||
6. | Gombitová Ivana | 32 16 8 SF F | |||
7. | Liptáková Nina | ||||
Liptáková Nina | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Pritchard Rachel Louise | |||
Pritchard Rachel Louise | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Müllerová Jana | ||||
Müllerová Jana | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kratochvílová Karin | ||||
Kratochvílová Karin | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Drugdová Salma | |||||
16. | Drugdová Salma | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Gombitová Alexandra | |||||
18. | Gombitová Alexandra | 32 16 8 SF F | |||
19. | Zelenayová Romana | ||||
6:0 6:0 | Zelenayová Romana | ||||
20. | Patková Tereza | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Baniarová Nina | |||||
22. | Baniarová Nina | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Smoleňová Martina | |||||
24. | (3-4) | Smoleňová Martina | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Konvičná Adriana | |||||
26. | Konvičná Adriana | 32 16 8 SF F | |||
27. | Šimonová Alexandra | ||||
6:4 5:7 6:3 | Plajová Nina | ||||
28. | Plajová Nina | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Grešová Ivana | |||||
30. | Grešová Ivana | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Paľovská Nina | |||||
32. | (2) | Paľovská Nina | 32 16 8 SF F |
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | FISHER SLOVAKIA CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Spišská Nová Ves, Jánského 1, 052 01 Spošská Nová Ves | |||
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 10.07.2015 | Termín do: | 13.07.2015 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie
R:Vavrinec Sedlák, zástupca rozhodcu: Vavrinec Sedlák,ml.