1. | (1) | Pivník Oliver | |||
Pivník Oliver | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jasenák Tomáš | ||||
Jasenák Tomáš | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kladivík Jakub | ||||
5:7 6:0 10:6 | Kladivík Jakub | ||||
6. | Tarač Ramon | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Dvorský Daniel | |||
Dvorský Daniel | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Daňuš Boris | |||
Daňuš Boris | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Melaga Samuel | ||||
Melaga Samuel | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Vaco Marek | ||||
6:1 6:0 | Vaco Marek | ||||
14. | Ševčík Peter | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Srogoň Marko | |||||
16. | (5-8) | Srogoň Marko | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Gejdoš Adam | |||||
18. | (5-8) | Gejdoš Adam | 32 16 8 SF F | ||
19. | Klanduch Marek | ||||
6:1 6:1 | Talajka Tomáš | ||||
20. | Talajka Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Sirota Timon | |||||
22. | Sirota Timon | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Novák Kristián Jakub | |||||
24. | (3-4) | Novák Kristián Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Krnáč Samuel | |||||
26. | (5-8) | Krnáč Samuel | 32 16 8 SF F | ||
27. | Medveď Jakub | ||||
skr | Medveď Jakub | ||||
28. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Matula Jakub | |||||
30. | Matula Jakub | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Ondrášik Adam | |||||
32. | (2) | Ondrášik Adam | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Green set | |
Vrchný rozhodca: | Homolová Jana (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 962 21 | |||
Zástupca rozhodcu: | Strečok Martin (C) | |||
Termín od: | 21.01.2017 | Termín do: | 23.01.2017 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 20.01.2017 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jana Homolová, ZVR: Martin Strečok