Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 18.06.2024 | Termín do: | 20.06.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 17.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 17.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baťala Branislav | 25.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | |||||
2 | Čambálik Alex | 19.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Inter Bratislava | ||||||
3 | Gulej Kini | 21.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | |||||
4 | Hamar Paris | 08.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
5 | Husovský Jakub | 22.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||||
6 | Kolárik Igor | 09.05. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | |||||
7 | Kožuch Jakub | 20.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | ||||||
8 | Krištofovič Lukáš | 28.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
9 | Kučera Richard | 20.04. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
10 | Lichvár Adam | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | |||||
11 | Mamedgulyyev Azat | 20.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | |||||
12 | Mészáros Patrik | 21.05. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | |||||
13 | Miko Marco | 18.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 111 | |||||
14 | Soboňa Andrej | 20.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | |||||
15 | Stopka David | 18.04. 2024 | 2011 | S-ch | TC TALENT Bratislava | 215 | |||||
16 | Štrba Matúš | 05.05. 2024 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | |||||
17 | Suchánek Adam | 01.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
18 | Vaškanin Lukáš | 22.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | |||||
19 | Vidals Hošták Matias | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | OZ Slávia Trnava | 239 | |||||
20 | Waldecker Peter | 02.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 92 | |||||
21 | Zalka Roland | 08.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Eisenreich Maximilian | 13.05. 2024 21:12 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
2 | Šlachta Alex | 10.05. 2024 16:35 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 143 |