Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 18.06.2024 | Termín do: | 20.06.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 17.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 17.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bálintová Adela | 28.04. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
2 | Blašková Nikola | 20.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
3 | Čačková Natália | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 257 | |||||
4 | Capandová Alexandra | 19.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
5 | Cvíčelová Sofia | 25.04. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | |||||
6 | Dzurillová Barbora | 18.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | |||||
7 | Erbanová Nina | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | |||||
8 | Forgáčová Nela | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
9 | Gašparíková Sofia | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
10 | Gažová Anabela | 19.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
11 | Górna Adela | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
12 | Haríková Ema | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
13 | Holincová Nikoleta | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
14 | Holkovičová Karolína | 29.04. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | |||||
15 | Horváthová Mária | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | |||||
16 | Chopovdia Nikol | 25.04. 2024 | 2012 | M-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
17 | Chrenková Eliška | 20.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | |||||
18 | Janotková Valéria | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
19 | Juričkovičová Nela | 24.04. 2024 | 2010 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
20 | Juričkovičová Nina | 24.04. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
21 | Kapráliková Laura | 19.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | |||||
22 | La Rosa Sara | 22.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | |||||
23 | Laššová Gréta | 18.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
24 | Libáková Kamila | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
25 | Petrovičová Lara | 22.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 257 | |||||
26 | Raymonds Emily Oluchi | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | ||||||
27 | Rišková Amélia | 20.04. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
28 | Ščibranová Adela | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
29 | Skládalová Sofia | 23.04. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
30 | Šramková Mia | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
31 | Takáčová Nina | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
32 | Turčányová Alexandra | 24.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
33 | Turčányová Miroslava | 24.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
34 | Úradniková Natália | 21.04. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
35 | Vozárová Anna | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
36 | Židková Miroslava | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 |