tlač: žreb 2
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram, poradie zápasov,
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 13.05.2024.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Martin Kočiš | |||
11.05.2024 14:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Teodor Hanulík | ||||
11.05.2024 14:00 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Oliver Kozel | ||||
11.05.2024 12:45 | |||||
6. | János Gaál | ||||
7. | Jakub Kráľ | ||||
11.05.2024 15:30 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | Juraj Bartoš | ||||
11.05.2024 14:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Matúš Mitošinka | ||||
11.05.2024 14:00 | |||||
12. | BYE | ||||
13. | Pavol Martišek | ||||
11.05.2024 15:30 | |||||
14. | BYE | ||||
15. | (5-8) | Šimon Kováčik | |||
11.05.2024 15:30 | |||||
16. | BYE | ||||
17. | (3-4) | Samuel Zuberec | |||
11.05.2024 15:30 | |||||
18. | BYE | ||||
19. | Karol Závodský | ||||
11.05.2024 15:30 | |||||
20. | BYE | ||||
21. | Sebastian Danninger | ||||
11.05.2024 12:45 | |||||
22. | Rene Gróf | ||||
23. | Andrej Marčišin | ||||
11.05.2024 15:30 | |||||
24. | BYE | ||||
25. | David Žovic | ||||
11.05.2024 15:30 | |||||
26. | BYE | ||||
27. | Elo Chlpík | ||||
11.05.2024 12:45 | |||||
28. | Samuel Vrábel | ||||
29. | Kamil Večera | ||||
11.05.2024 15:30 | |||||
30. | BYE | ||||
31. | BYE | ||||
11.05.2024 15:30 | |||||
32. | (5-8) | Danny Kollár | |||
33. | BYE | ||||
11.05.2024 17:00 | |||||
34. | (5-8) | Paris Hamar | |||
35. | BYE | ||||
11.05.2024 17:00 | |||||
36. | Samuel Karaba | ||||
37. | Maximilián Alexander Macko | ||||
11.05.2024 14:00 | |||||
38. | Nataniel Čulman | ||||
39. | BYE | ||||
11.05.2024 17:00 | |||||
40. | Daniel Scheber | ||||
41. | BYE | ||||
11.05.2024 17:00 | |||||
42. | Matej Pečimuth | ||||
43. | Michal Čičo | ||||
11.05.2024 14:00 | |||||
44. | Oliver Igaz | ||||
45. | BYE | ||||
11.05.2024 17:00 | |||||
46. | po vyžrebovaní odhlásený 1 | ||||
47. | BYE | ||||
11.05.2024 17:00 | |||||
48. | (3-4) | Matúš Piroha | |||
49. | BYE | ||||
11.05.2024 17:00 | |||||
50. | (5-8) | Marián Kurhajec | |||
51. | BYE | ||||
11.05.2024 17:00 | |||||
52. | Jakub Šatánek | ||||
53. | Richard Tužinský | ||||
11.05.2024 14:00 | |||||
54. | Lukáš Vaškanin | ||||
55. | BYE | ||||
11.05.2024 17:00 | |||||
56. | Lukas Lörinčík | ||||
57. | BYE | ||||
11.05.2024 18:30 | |||||
58. | Daniel Kalužný | ||||
59. | Erik Matucha | ||||
11.05.2024 14:00 | |||||
60. | Marco Urvay | ||||
61. | BYE | ||||
11.05.2024 18:30 | |||||
62. | Marko Brutenič | ||||
63. | BYE | ||||
11.05.2024 18:30 | |||||
64. | (2) | Michal Krnáč |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
2 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
3 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
4 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
5 | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 22 | ||||
6 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
7 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | ||||
8 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | ||||
9 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
10 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 35 | ||||
11 | Gróf Rene | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | ||||
12 | Závodský Karol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 46 | ||||
13 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
14 | Šatánek Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 54 | ||||
15 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
16 | Igaz Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
17 | Danninger Sebastian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
18 | Žovic David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
19 | Martišek Pavol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | ||||
20 | USP | Hanulík Teodor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 139 | |||
21 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | ||||
22 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | ||||
23 | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | ||||
24 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | ||||
25 | Lörinčík Lukas | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
26 | Čičo Michal | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
27 | Karaba Samuel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
28 | Bartoš Juraj | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC TALENT Bratislava | |||||
29 | Macko Maximilián Alexander | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
30 | Večera Kamil | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
31 | Matucha Erik | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | United Tennis Academy BA | |||||
32 | Tužinský Richard | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
33 | Kalužný Daniel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
34 | USP | Chlpík Elo | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Jednotka Bratislava | ||||
35 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
36 | USP | Urvay Marco | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||
37 | Scheber Daniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
38 | Pečimuth Matej | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Júliusa Pántika Bratislava | |||||
39 | Mitošinka Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK PROFI Senec |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Drahovzal Oldřich | 08. 05. 2024 12:41 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Horváth Peter | 09. 05. 2024 00:09 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Kello Alexander | 04. 05. 2024 09:58 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | ||||
4 | Kurilla Roland | 11. 05. 2024 17:05 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
5 | Polkan Allen | 22. 04. 2024 18:31 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 97 | ||||
6 | Sanson Matteo | 08. 05. 2024 20:53 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 1 |