Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram, poradie zápasov,
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 13.05.2024.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kočiš Martin | |||
11. 05. 2024 14:00 | |||||
2. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Hanulík Teodor | ||||
11. 05. 2024 14:00 | |||||
4. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Kozel Oliver | ||||
6:1 6:0 | 11. 05. 2024 12:45 | ||||
6. | Gaál János | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Kráľ Jakub | ||||
11. 05. 2024 15:30 | |||||
8. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | Bartoš Juraj | ||||
11. 05. 2024 14:00 | |||||
10. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Mitošinka Matúš | ||||
11. 05. 2024 14:00 | |||||
12. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Martišek Pavol | ||||
11. 05. 2024 15:30 | |||||
14. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | (5-8) | Kováčik Šimon | |||
11. 05. 2024 15:30 | |||||
16. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
17. | (3-4) | Zuberec Samuel | |||
11. 05. 2024 15:30 | |||||
18. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
19. | Závodský Karol | ||||
11. 05. 2024 15:30 | |||||
20. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
21. | Danninger Sebastian | ||||
6:0 6:0 | 11. 05. 2024 12:45 | ||||
22. | Gróf Rene | 64 32 16 8 SF F | |||
23. | Marčišin Andrej | ||||
11. 05. 2024 15:30 | |||||
24. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
25. | Žovic David | ||||
11. 05. 2024 15:30 | |||||
26. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
27. | Chlpík Elo | ||||
6:0 6:0 | 11. 05. 2024 12:45 | ||||
28. | Vrábel Samuel | 64 32 16 8 SF F | |||
29. | Večera Kamil | ||||
11. 05. 2024 15:30 | |||||
30. | BYE | 64 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
11. 05. 2024 15:30 | |||||
32. | (5-8) | Kollár Danny | 64 32 16 8 SF F | ||
33. | BYE | ||||
11. 05. 2024 17:00 | |||||
34. | (5-8) | Hamar Paris | 64 32 16 8 SF F | ||
35. | BYE | ||||
11. 05. 2024 17:00 | |||||
36. | Karaba Samuel | 64 32 16 8 SF F | |||
37. | Macko Maximilián Alexander | ||||
6:2 6:0 | 11. 05. 2024 14:00 | ||||
38. | Čulman Nataniel | 64 32 16 8 SF F | |||
39. | BYE | ||||
11. 05. 2024 17:00 | |||||
40. | Scheber Daniel | 64 32 16 8 SF F | |||
41. | BYE | ||||
11. 05. 2024 17:00 | |||||
42. | Pečimuth Matej | 64 32 16 8 SF F | |||
43. | Čičo Michal | ||||
6:1 6:1 | 11. 05. 2024 14:00 | ||||
44. | Igaz Oliver | 64 32 16 8 SF F | |||
45. | BYE | ||||
11. 05. 2024 17:00 | |||||
46. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 64 32 16 8 SF F | |||
47. | BYE | ||||
11. 05. 2024 17:00 | |||||
48. | (3-4) | Piroha Matúš | 64 32 16 8 SF F | ||
49. | BYE | ||||
11. 05. 2024 17:00 | |||||
50. | (5-8) | Kurhajec Marián | 64 32 16 8 SF F | ||
51. | BYE | ||||
11. 05. 2024 17:00 | |||||
52. | Šatánek Jakub | 64 32 16 8 SF F | |||
53. | Tužinský Richard | ||||
6:0 6:0 | 11. 05. 2024 14:00 | ||||
54. | Vaškanin Lukáš | 64 32 16 8 SF F | |||
55. | BYE | ||||
11. 05. 2024 17:00 | |||||
56. | Lörinčík Lukas | 64 32 16 8 SF F | |||
57. | BYE | ||||
11. 05. 2024 18:30 | |||||
58. | Kalužný Daniel | 64 32 16 8 SF F | |||
59. | Matucha Erik | ||||
6:4 7:5 | 11. 05. 2024 14:00 | ||||
60. | Urvay Marco | 64 32 16 8 SF F | |||
61. | BYE | ||||
11. 05. 2024 18:30 | |||||
62. | Brutenič Marko | 64 32 16 8 SF F | |||
63. | BYE | ||||
11. 05. 2024 18:30 | |||||
64. | (2) | Krnáč Michal | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Piroha M. Krnáč M. | |||
12. 05. 2024 15:00 | |||||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Čičo M. Matucha E. | ||||
12. 05. 2024 15:00 | |||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Kurhajec M. Brutenič M. | |||
12. 05. 2024 15:30 | |||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Kozel O. Lörinčík L. | ||||
6:1 6:1 | 12. 05. 2024 14:00 | ||||
8. | Vrábel S. Vaškanin L. | 16 8 SF F | |||
9. | Danninger S. Marčišin A. | ||||
6:3 6:0 | 12. 05. 2024 14:00 | ||||
10. | Karaba S. Macko M. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. 05. 2024 15:30 | |||||
12. | (3-4) | Gróf R. Kollár D. | 16 8 SF F | ||
13. | Bartoš J. Gaál J. | ||||
6:2 6:1 | 12. 05. 2024 12:45 | ||||
14. | Chlpík E. Zimáň M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
12. 05. 2024 14:15 | |||||
16. | (2) | Kováčik Š. Zuberec S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
2 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
3 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
4 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
5 | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 22 | ||||
6 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
7 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | ||||
8 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | ||||
9 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
10 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 35 | ||||
11 | Gróf Rene | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | ||||
12 | Závodský Karol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 46 | ||||
13 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
14 | Šatánek Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 54 | ||||
15 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
16 | Igaz Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
17 | Danninger Sebastian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
18 | Žovic David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
19 | Martišek Pavol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | ||||
20 | USP | Hanulík Teodor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 139 | |||
21 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | ||||
22 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | ||||
23 | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | ||||
24 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | ||||
25 | Lörinčík Lukas | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
26 | Čičo Michal | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
27 | Karaba Samuel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
28 | Bartoš Juraj | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC TALENT Bratislava | |||||
29 | Macko Maximilián Alexander | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
30 | Matucha Erik | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | United Tennis Academy BA | |||||
31 | Kalužný Daniel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
32 | Večera Kamil | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
33 | Tužinský Richard | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
34 | USP | Chlpík Elo | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Jednotka Bratislava | ||||
35 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
36 | USP | Urvay Marco | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||
37 | Scheber Daniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
38 | Pečimuth Matej | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Júliusa Pántika Bratislava | |||||
39 | Mitošinka Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK PROFI Senec |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Zimáň Markus | 11. 05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Jednotka Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Drahovzal Oldřich | 08. 05. 2024 12:41 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Horváth Peter | 09. 05. 2024 00:09 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Kello Alexander | 04. 05. 2024 09:58 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | ||||
4 | Kurilla Roland | 11. 05. 2024 17:05 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
5 | Polkan Allen | 22. 04. 2024 18:31 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 97 | ||||
6 | Sanson Matteo | 08. 05. 2024 20:53 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 1 |