Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram,
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 13.05.2024.
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
2 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
3 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
4 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
5 | Hamar Paris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 22 | ||||
6 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
7 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | ||||
8 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | ||||
9 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
10 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 35 | ||||
11 | Gróf Rene | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | ||||
12 | Závodský Karol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 46 | ||||
13 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
14 | Šatánek Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 54 | ||||
15 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
16 | Igaz Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
17 | Danninger Sebastian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
18 | Žovic David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
19 | Martišek Pavol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | ||||
20 | USP | Hanulík Teodor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 139 | |||
21 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | ||||
22 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | ||||
23 | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | ||||
24 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | ||||
25 | Lörinčík Lukas | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
26 | Čičo Michal | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
27 | Karaba Samuel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
28 | Kurilla Roland | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
29 | Matucha Erik | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | United Tennis Academy BA | |||||
30 | Bartoš Juraj | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC TALENT Bratislava | |||||
31 | Macko Maximilián Alexander | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
32 | Večera Kamil | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
33 | Tužinský Richard | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
34 | Kalužný Daniel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
35 | USP | Urvay Marco | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||
36 | Scheber Daniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
37 | Pečimuth Matej | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Júliusa Pántika Bratislava | |||||
38 | USP | Chlpík Elo | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Jednotka Bratislava | ||||
39 | Mitošinka Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK PROFI Senec |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Drahovzal Oldřich | 08. 05. 2024 12:41 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Horváth Peter | 09. 05. 2024 00:09 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Kello Alexander | 04. 05. 2024 09:58 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | ||||
4 | Polkan Allen | 22. 04. 2024 18:31 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 97 | ||||
5 | Sanson Matteo | 08. 05. 2024 20:53 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 1 |