Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110089 - NTC Košice | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Popradská 84, Košice | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Jedinák Peter (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Záborský Tomáš (A) | |||
Termín od: | 10.06.2024 | Termín do: | 14.06.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Jedinák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905586655, | |||
Kontakt e-mail: | tkmladost@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší dorastenci | 48 | 24 | - | 09.06.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie dorastenky | 48 | 24 | - | 09.06.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
UPOZORNENIE - Do štvorhry sa hráči/páry musia prihlásiť u usporiadateľa najneskôr do 10. 6. 2024 - mailom do 10.00 hod. alebo osobne do 12.00 hod.
Rozpis, organizačný výbor,
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andel Adam | 23.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | |||||
2 | Baranovič Tobias | 26.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 150 | |||||
3 | Bartovic Artur | 24.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 141 | |||||
4 | Bartovič Marko | 10.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | |||||
5 | Bekéni Marko | 28.04. 2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | |||||
6 | Bobošík Martin | 23.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||||
7 | Budoš Lukáš | 23.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
8 | Čierny Filip | 09.05. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 116 | |||||
9 | Czinege Norbert | 18.04. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
10 | Danko Peter | 14.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
11 | Dióssy Šimon | 19.04. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | |||||
12 | Dorko Ján | 22.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
13 | Faga Sebastián | 09.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | |||||
14 | Fano Alex Adam | 19.04. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
15 | Fleischmann Jakub | 10.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | |||||
16 | Gibala Dominik | 30.04. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
17 | Glos Tomáš | 05.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | |||||
18 | Gramblička Adam | 25.04. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
19 | Herman Lukáš | 28.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | ||||||
20 | Herman Richard | 28.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 92 | |||||
21 | Horváth Lukáš | 07.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 159 | |||||
22 | Chren Lukáš | 25.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
23 | Ivashko Maksym | 15.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | |||||
24 | Jáger Matúš | 24.04. 2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | |||||
25 | Jendrejský Nicolas | 17.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
26 | Karas Jozef | 19.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | |||||
27 | Kolodžej Filip | 20.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
28 | Konopka Marek | 26.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
29 | Kováčik Juraj | 14.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
30 | Krajčír Samuel Alexander | 11.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | |||||
31 | Krajčovič Tomáš | 14.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | |||||
32 | Kriško Radovan | 25.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | |||||
33 | Križan Richard | 29.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 95 | |||||
34 | Kruksa Martin | 20.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
35 | Lörinčík Max | 01.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | ||||||
36 | Luhový Ivan | 10.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
37 | Lupták Richard | 17.04. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | |||||
38 | Mačej Dominik | 24.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 51 | |||||
39 | Marko Martin | 20.04. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
40 | Maruniak Matej | 20.04. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
41 | Maruščák Tomáš | 24.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 110 | |||||
42 | Matunák Martin | 14.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | |||||
43 | Matušík Lukáš | 23.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
44 | Mikuš Michal | 22.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
45 | Pleško Richard | 13.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
46 | Šimunič Martin | 08.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | |||||
47 | Sirota Daniel | 12.04. 2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | |||||
48 | Slávik Daniel | 18.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
49 | Sloboda Leon | 27.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 62 | |||||
50 | Sobihard Peter | 21.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
51 | Srpoň Martin | 10.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
52 | Šuchter Martin | 15.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
53 | Švarc Lukáš | 10.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | |||||
54 | Sýkora Samuel | 14.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
55 | Tóth Michal | 14.04. 2024 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 181 | |||||
56 | Töviš Boris | 02.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | ||||||
57 | Trnavský Dominik | 06.05. 2024 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | |||||
58 | Trojan Samuel | 28.04. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||||
59 | Turóci Timotej | 28.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||||
60 | Urbánoš Filip | 14.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | |||||
61 | Valko Samuel | 12.04. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
62 | Vanta Michal | 12.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | |||||
63 | Varinský Tibor | 07.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | |||||
64 | Vaškanin Filip | 23.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | |||||
65 | Vozár Samuel | 15.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | |||||
66 | Zavacký Peter | 12.04. 2024 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 19 | |||||
67 | Zelenák Ivan | 18.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | |||||
68 | Zeman Michal | 25.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | ||||||
69 | Žembery Martin | 04.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 171 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baranovič Nicolas | 26.04. 2024 15:37 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV |