Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110089 - NTC Košice | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Popradská 84, Košice | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Záborský Tomáš (A) | |||
Termín od: | 03.06.2024 | Termín do: | 07.06.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 02.06.2024 9:00 | v mieste konania |
ženy | 32 | 16 | - | 02.06.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baranec Dušan | 06.05. 2024 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 50 | |||||
2 | Benian Oskar | 21.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 264 | |||||
3 | Bobošík Martin | 07.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
4 | Bognár Simon | 12.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | |||||
5 | Bušniak Michal | 21.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 367 | |||||
6 | Červenák Peter | 14.05. 2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 25 | |||||
7 | Cimra Martin | 13.04. 2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | |||||
8 | Czinege Norbert | 28.04. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
9 | Czinege Richard | 28.04. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 259 | |||||
10 | Dráb Filip | 13.05. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 129 | |||||
11 | Gottwald Lukáš | 29.04. 2024 | 1993 | M | TK Vrútky | 23 | |||||
12 | Guzoň Samuel | 21.04. 2024 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 216 | |||||
13 | Habšuda Šimon | 16.05. 2024 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
14 | Halahija Nathan André | 22.04. 2024 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 75 | |||||
15 | Hromník Filip | 18.05. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 331 | |||||
16 | Hubinský Július | 14.05. 2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 382 | |||||
17 | Jakubovič Xavier | 03.04. 2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 172 | |||||
18 | Jančovič Patrik | 19.05. 2024 | 1996 | M | TC DRACI Matúškovo | 36 | |||||
19 | Janičko Branislav | 19.05. 2024 | 1993 | M | TK GSM Prešov | 209 | |||||
20 | Jankech Michael | 18.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 165 | |||||
21 | Janoška Lukáš | 16.04. 2024 | 1991 | M | TK Žilina | 78 | |||||
22 | Keľo Pavel | 09.04. 2024 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | |||||
23 | Kolodžej Filip | 18.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
24 | Kompiš Andrej | 04.04. 2024 | 2005 | M | TK Žilina | 84 | |||||
25 | Kovalík Jakub | 06.05. 2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 32 | |||||
26 | Kral Elias | 14.05. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 93 | |||||
27 | Kucbeľ Filip | 12.05. 2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 122 | |||||
28 | Kyjaci Samuel | 17.05. 2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
29 | Lapšanský Alex | 12.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 172 | |||||
30 | Líška Tomáš | 22.04. 2024 | 1998 | M | TK Slávia STU Bratislava | 56 | |||||
31 | Lomjanský Samuel | 06.04. 2024 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | |||||
32 | Lukačovič Michal | 20.04. 2024 | 1993 | M | TC EMPIRE Trnava | 71 | |||||
33 | Lupták Richard | 14.05. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | ||||||
34 | Mačej Dominik | 24.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 165 | |||||
35 | Macháč Max Mikuláš | 05.05. 2024 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 43 | |||||
36 | Marošík Norbert | 14.05. 2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 13 | |||||
37 | Masarčin Marcus | 14.04. 2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | |||||
38 | Medveď Jakub | 06.04. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | |||||
39 | Medveď Maroš | 07.04. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 141 | |||||
40 | Melaga Samuel | 07.05. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | |||||
41 | Melicherík Tomáš | 11.04. 2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 257 | |||||
42 | Meravý Radoslav | 01.05. 2024 | 1975 | SM 45 | ŠA Trenčianske Teplice | 137 | |||||
43 | Mísař Aleš | 14.05. 2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 91 | |||||
44 | Németh Igor | 09.04. 2024 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 159 | |||||
45 | Novák Kristián Jakub | 04.05. 2024 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 64 | |||||
46 | Paulík Martin | 13.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 105 | |||||
47 | Paulovčák Samuel | 07.05. 2024 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 62 | |||||
48 | Paulovčák Sebastián | 10.04. 2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 91 | |||||
49 | Paulovič Nikolas | 19.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
50 | Pavlovský Tomáš | 09.05. 2024 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | |||||
51 | Pavur Lukáš | 25.04. 2024 | 1998 | M | TK GSM Prešov | 107 | |||||
52 | Pažický Michal | 19.05. 2024 | 1987 | SM 35 | MŠK Poprad-Tatry | 66 | |||||
53 | Petráš David | 15.05. 2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 46 | |||||
54 | Poklemba Filip | 18.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 511 | |||||
55 | Polakovič Samuel | 22.04. 2024 | 1999 | M | TK Slávia STU Bratislava | 165 | |||||
56 | Rogulski Yannik | 04.04. 2024 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 67 | |||||
57 | Rosa Alex | 07.05. 2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 511 | |||||
58 | Safko Sebastián Jonáš | 28.04. 2024 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 141 | |||||
59 | Sedliak Šimon | 05.05. 2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 511 | |||||
60 | Schwarc David | 08.04. 2024 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 511 | |||||
61 | Škrla Michal | 11.05. 2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 49 | |||||
62 | Stehlík Andrej | 03.05. 2024 | 2000 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 18 | |||||
63 | Stolárik Samuel | 22.04. 2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 17 | |||||
64 | Talajka Tomáš | 29.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 27 | |||||
65 | Tarhanič Matej | 07.04. 2024 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 151 | |||||
66 | Trojan Samuel | 28.04. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 238 | |||||
67 | Urbánoš Filip | 14.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
68 | Vaco Marek | 08.05. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 | |||||
69 | Vateha Matúš | 22.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 55 | |||||
70 | Volník Nicholas | 11.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 200 | |||||
71 | Vozár Samuel | 16.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baláž Matej | 19.05. 2024 14:57 | 1988 | SM 35 | TC Slávia UPJŠ Košice | 106 | |||||
2 | Jeleník Lukáš | 14.05. 2024 14:35 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 101 |