Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110089 - NTC Košice | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Popradská 84, Košice | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Záborský Tomáš (A) | |||
Termín od: | 03.06.2024 | Termín do: | 07.06.2024 | |
Kontakt: | určené Bude | |||
Kontakt tel.: | neuvedené | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 02.06.2024 9:00 | v mieste konania |
ženy | 32 | 16 | - | 02.06.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Dominika Elizabeth | 26.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 173 | |||||
2 | Daubnerová Ivana | 18.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 80 | |||||
3 | Fedáková Viktória | 25.04. 2024 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 82 | |||||
4 | Fekete Alexandra | 14.04. 2024 | 2006 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
5 | Gedayová Michaela | 07.04. 2024 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 69 | |||||
6 | Gejdošová Sára | 20.04. 2024 | 2005 | Ž | Šport Park Lúčky | 110 | |||||
7 | Hradecká Lucia | 24.04. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 115 | |||||
8 | Husárová Silvia | 20.04. 2024 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 144 | |||||
9 | Jánošíková Jana | 29.04. 2024 | 1997 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 57 | |||||
10 | Jašková Anika | 29.04. 2024 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 747 | 10 | ||||
11 | Jávorková Karin | 08.04. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 67 | |||||
12 | Karasová Emma | 25.04. 2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 120 | |||||
13 | Kolodžejová Lea | 22.04. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 137 | |||||
14 | Konopková Nela | 27.04. 2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | ||||||
15 | Margočová Lara | 01.05. 2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 52 | |||||
16 | Martinková Katarína | 18.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | ||||||
17 | Mináriková Mária | 26.04. 2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 39 | |||||
18 | Mrázová Vanesa | 07.04. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | ||||||
19 | Naňová Gabriela | 22.04. 2024 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 32 | |||||
20 | Palanová Adela | 08.04. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | ||||||
21 | Pavlechová Katarína | 04.04. 2024 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 120 | |||||
22 | Pirohová Dominika | 22.04. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 173 | |||||
23 | Šramková Tamara | 19.04. 2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 33 | |||||
24 | Vallová Marianna | 28.04. 2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 92 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Koppová Natália | 28.04. 2024 10:30 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica |