Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, Piešťany | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bartovic Andrej (B) | |||
Termín od: | 03.06.2024 | Termín do: | 07.06.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 02.06.2024 9:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 02.06.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
UPOZORNENIE - Do štvorhry sa hráči/páry musia prihlásiť u usporiadateľa najneskôr do 3. 6. 2024 - mailom (milos.dolezal.md@gmail.com) do 10.00 hod. alebo osobne do 12.00 hod.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 19.05. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | ||||||
2 | Adam Marcus | 11.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
3 | Adamča Martin | 19.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 37 | |||||
4 | Adamović Andrej | 12.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 6 | |||||
5 | Baranovič Nicolas | 04.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 239 | |||||
6 | Baranovič Tobias | 03.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 22 | |||||
7 | Bariak Jakub Emil | 17.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | |||||
8 | Bartovic Artur | 24.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
9 | Baťala Branislav | 16.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | |||||
10 | Budoš Lukáš | 23.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
11 | Čellár Martin | 03.04. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | |||||
12 | Čierny Filip | 20.04. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 2 | |||||
13 | Čuchran Tobias | 09.04. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | ||||||
14 | Daniš Július | 17.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 104 | |||||
15 | Dorko Ján | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | |||||
16 | Dorko Samuel | 19.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
17 | Ďuris Lucas | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 82 | |||||
18 | Gál Milan | 16.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | |||||
19 | Gallo Michal | 17.04. 2024 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 18 | |||||
20 | Gonda Filip | 18.04. 2024 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | ||||||
21 | Gramblička Adam | 09.04. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | |||||
22 | Gróf Rene | 08.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
23 | Gulej Kini | 04.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | |||||
24 | Hamar Paris | 13.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
25 | Húsenica Ľuboš | 18.04. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 60 | |||||
26 | Husovský Jakub | 22.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||||
27 | Hvorecký Maxim | 16.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 20 | |||||
28 | Janda Sebastián | 13.04. 2024 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 15 | |||||
29 | Janoško Martin | 23.04. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 32 | |||||
30 | Juríček Jáchym | 04.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | |||||
31 | Kimak Maximilian | 14.05. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | |||||
32 | Klement Xavier | 18.05. 2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | |||||
33 | Kočiš Martin | 02.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 239 | |||||
34 | Kolárik Igor | 03.04. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | |||||
35 | Konopka Marek | 03.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | |||||
36 | Košťany Patrik | 15.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 31 | |||||
37 | Kováčik Juraj | 23.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 7 | |||||
38 | Kováčik Šimon | 14.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
39 | Kozel Oliver | 20.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | ||||||
40 | Krištofovič Lukáš | 06.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
41 | Križan Richard | 29.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 3 | 1 | ||||
42 | Krnáč Lukas | 27.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 34 | |||||
43 | Krnáč Michal | 16.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 72 | |||||
44 | Krpelan Jakub | 05.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | |||||
45 | Kubáň Leo | 01.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 84 | |||||
46 | Kubiš Alexander | 06.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | |||||
47 | Kučera Richard | 10.04. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
48 | Kucharek Kristián | 05.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | |||||
49 | Kunovjánek Adam | 15.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | |||||
50 | Kurhajec Marián | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | |||||
51 | Levkanič Daniel | 18.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 72 | |||||
52 | Lichvár Adam | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | |||||
53 | Lisko Pavol | 22.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | |||||
54 | Lörinčík Max | 01.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 18 | 4 | ||||
55 | Lukáč Richard | 08.05. 2024 | 2011 | S-ch | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
56 | Malinka Igor | 13.04. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | |||||
57 | Maruščák Tomáš | 24.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 3 | |||||
58 | Massalkhi Daniel | 03.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 139 | |||||
59 | Mik Tobias | 14.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | |||||
60 | Mišík Samuel | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 97 | |||||
61 | Mravík Matúš | 19.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 39 | |||||
62 | Naď Samuel | 05.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | |||||
63 | Nipča Leonard | 11.05. 2024 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 26 | |||||
64 | Noga Oliver | 04.04. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 120 | |||||
65 | Ondrej Maximilián | 04.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | |||||
66 | Paluga Richard | 03.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | |||||
67 | Papuščák Matúš | 22.04. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | |||||
68 | Paulík Šimon | 19.05. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | |||||
69 | Piroha Matúš | 22.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | |||||
70 | Polák Lukáš | 08.05. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | ||||||
71 | Polak Róbert | 16.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 239 | |||||
72 | Pollák Tobias | 16.05. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 71 | |||||
73 | Rapant Matej | 12.05. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | |||||
74 | Rusnák Jakub | 05.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 16 | |||||
75 | Šalgovič Ľudovít | 11.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | |||||
76 | Saluga Samuel | 18.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 67 | |||||
77 | Sanson Matteo | 04.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 29 | |||||
78 | Ščepko Alex | 03.04. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | |||||
79 | Šesták Samuel | 22.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 78 | |||||
80 | Šimunič Martin | 10.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | |||||
81 | Siqueira Lukas | 11.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | |||||
82 | Sirota Daniel | 12.04. 2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 36 | |||||
83 | Šiška Martin | 11.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | |||||
84 | Šišovský Alexander | 19.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 | |||||
85 | Soboňa Andrej | 21.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | |||||
86 | Štofan Dominik | 15.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | |||||
87 | Štrba Matúš | 13.04. 2024 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | |||||
88 | Suchánek Adam | 05.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
89 | Šupica Marko | 03.04. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | |||||
90 | Švarc Lukáš | 08.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 9 | |||||
91 | Taha Adam | 15.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
92 | Töviš Boris | 17.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 74 | |||||
93 | Uram Lukáš | 18.04. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | |||||
94 | Urbánoš Alex | 03.04. 2024 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | |||||
95 | Vaškanin Lukáš | 27.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | |||||
96 | Vrana Erik | 18.05. 2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 60 | |||||
97 | Zalka Roland | 08.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 | |||||
98 | Zeman Michal | 12.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 164 | |||||
99 | Žlnka Andrej | 03.05. 2024 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 | |||||
100 | Zuberec Samuel | 30.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 57 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Svitek Samuel | 11.05. 2024 19:18 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | |||||
2 | Tomašovič Ľubomír | 18.05. 2024 13:11 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 191 |