Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, Žilina | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Blaško Anton (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Kališ Branislav (B) | |||
Termín od: | 27.05.2024 | Termín do: | 31.05.2024 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 26.05.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 26.05.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
UPOZORNENIE - Do štvorhry sa hráči/páry musia prihlásiť u usporiadateľa najneskôr do 27. 5. 2024 - mailom do 10.00 hod. (office@tkzilina.sk) alebo osobne do 12.00 hod.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamović Andrej | 23.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 171 | |||||
2 | Andel Adam | 05.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | |||||
3 | Arva Sebastian | 02.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
4 | Bairo Dylan | 28.04. 2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | |||||
5 | Balaščák Daniel | 04.04. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 5 | |||||
6 | Baranovič Tobias | 03.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 150 | |||||
7 | Bartovič Marko | 06.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | |||||
8 | Bekéni Marko | 02.04. 2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | |||||
9 | Benian Oskar | 08.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
10 | Bíly Pavol | 15.04. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
11 | Bobošík Martin | 23.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||||
12 | Bognár Simon | 07.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
13 | Budoš Lukáš | 23.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
14 | Bušniak Michal | 21.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | |||||
15 | Čierny Filip | 09.05. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 116 | |||||
16 | Czinege Norbert | 18.04. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
17 | Czinege Richard | 18.04. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
18 | Danko Peter | 04.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
19 | Dióssy Šimon | 19.04. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | |||||
20 | Dráb Filip | 22.04. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 6 | |||||
21 | Faga Sebastián | 21.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | |||||
22 | Fano Alex Adam | 13.05. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
23 | Fleischmann Jakub | 10.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | |||||
24 | Gallo Samuel | 02.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | |||||
25 | Gergeľ Sebastián | 04.04. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | |||||
26 | Gibala Dominik | 11.04. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
27 | Glos Tomáš | 05.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | |||||
28 | Gramblička Adam | 04.04. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
29 | Gróf Leonard | 04.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | |||||
30 | Guzmický Dominik | 04.04. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | |||||
31 | Hlivjak Oliver | 23.04. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
32 | Horváth Lukáš | 11.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Mladosť Košice | 159 | |||||
33 | Hubinský Július | 10.05. 2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 134 | |||||
34 | Hvorecký Maxim | 16.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | |||||
35 | Chren Lukáš | 06.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
36 | Ivashko Maksym | 15.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | |||||
37 | Jakubovič Xavier | 03.04. 2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 9 | |||||
38 | Jankech Michael | 12.04. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
39 | Jánošík Timotej | 21.04. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 34 | |||||
40 | Jendrejský Nicolas | 30.03. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
41 | Karas Jozef | 05.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | |||||
42 | Kecskés Oliver | 02.04. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | |||||
43 | Kollár Markus | 14.04. 2024 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 181 | |||||
44 | Kolodžej Filip | 01.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
45 | Krahulec Martin | 03.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | |||||
46 | Krajčír Samuel Alexander | 08.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | |||||
47 | Krajčovič Tomáš | 14.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | |||||
48 | Kral Elias | 01.04. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | |||||
49 | Kratka Maximilian | 20.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
50 | Kriško Radovan | 25.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | |||||
51 | Kulich Lukáš | 01.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | |||||
52 | Lapšanský Alex | 31.03. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 13 | |||||
53 | Letavay Matej | 08.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | |||||
54 | Lörinčík Max | 01.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | ||||||
55 | Luhový Ivan | 29.03. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
56 | Lupták Richard | 18.04. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | |||||
57 | Mačej Dominik | 24.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 51 | |||||
58 | Madej Jakub | 20.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 25 | |||||
59 | Marko Martin | 05.05. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
60 | Markovič Matej | 12.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | |||||
61 | Maruščák Tomáš | 24.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 110 | |||||
62 | Mattoš Adam | 28.04. 2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 43 | |||||
63 | Matunák Martin | 03.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | |||||
64 | Matušík Lukáš | 23.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
65 | Medveď Jakub | 31.03. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | |||||
66 | Medveď Maroš | 07.04. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
67 | Melaga Samuel | 29.03. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
68 | Mikuš Michal | 26.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
69 | Nemjo Filip | 02.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
70 | Oles Nikolas | 03.05. 2024 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | |||||
71 | Ondrášik Dávid | 12.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | |||||
72 | Paulovčák Sebastián | 28.03. 2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | |||||
73 | Paulovič Nikolas | 02.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
74 | Petráško Matúš | 12.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | |||||
75 | Pleško Richard | 07.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
76 | Poklemba Filip | 06.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 7 | |||||
77 | Richter Patrik | 14.04. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 71 | |||||
78 | Šimunič Martin | 10.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | |||||
79 | Siqueira Lukas | 11.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 271 | |||||
80 | Sirota Daniel | 12.04. 2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | |||||
81 | Slávik Daniel | 18.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
82 | Sloboda Leon | 02.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 62 | |||||
83 | Sobihard Peter | 21.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
84 | Solčan Adam | 17.04. 2024 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | |||||
85 | Srpoň Martin | 29.03. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
86 | Šuchter Martin | 03.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
87 | Švarc Lukáš | 10.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | |||||
88 | Sýkora Samuel | 02.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
89 | Talajka Tomáš | 29.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 3 | |||||
90 | Talian Patrik | 30.03. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | |||||
91 | Tóth Michal | 01.04. 2024 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 181 | |||||
92 | Trnavský Dominik | 12.04. 2024 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | |||||
93 | Trojan Samuel | 28.04. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||||
94 | Turóci Timotej | 31.03. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||||
95 | Urbánoš Filip | 03.04. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | |||||
96 | Vaco Marek | 30.04. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | |||||
97 | Valko Samuel | 12.04. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
98 | Valuh Boris | 28.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
99 | Vancu Adrian | 02.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | |||||
100 | Vanta Michal | 01.04. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | |||||
101 | Varinský Tibor | 07.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | |||||
102 | Vateha Matúš | 22.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | |||||
103 | Volník Nicholas | 11.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
104 | Vozár Samuel | 15.04. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | |||||
105 | Vrba Miloslav | 04.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
106 | Zavacký Peter | 07.04. 2024 | 2008 | D-ch | Tenis Komplex Košice | 19 | |||||
107 | Zelenák Ivan | 02.04. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | |||||
108 | Zeman Michal | 25.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | ||||||
109 | Žembery Martin | 04.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 171 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartoš Oliver | 01.05. 2024 13:29 | 2007 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 36 | |||||
2 | Kavacký Filip | 08.05. 2024 20:20 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 74 | |||||
3 | Kováčik Juraj | 12.05. 2024 18:05 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
4 | Paľko Adam | 11.05. 2024 14:11 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 |