www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2024

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Slávia STU Bratislava,Májová 21, Bratislava 850 05
Trieda:Halové MSR Povrch:Betónový povrch
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Škoda Tomáš (A)   
Termín od:06.01.2024 Termín do:09.01.2024
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:dv. - 0903991122, mobil - 0911661111,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 01. 2024 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-05.01.2024 9:00STU

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor, NOMINÁCIA, časový harmonogram, denný program, správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Tomáš Škoda

Kritériá na nominácie na halové ME družstiev do 14 a 16 rokov

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Čierny Filip 
   6:0 6:0 06. 01. 2024 14:15
2. Kunovjánek Adam 32  16  8  SF  F 
 
3. Adamča Martin 
   6:1 6:1 06. 01. 2024 08:30
4. Baranovič Tobias 32  16  8  SF  F 
 
5. Hvorecký Maxim 
   6:3 6:1 06. 01. 2024 08:30
6. Čellár Martin 32  16  8  SF  F 
 
7. Šimunič Martin 
   6:2 6:1 06. 01. 2024 08:30
8. (5-8)Budoš Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Siqueira Lukas 
   6:3 2:6 6:3 06. 01. 2024 10:00
10. Taha Adam 32  16  8  SF  F 
 
11. Lisko Pavol 
   6:2 6:2 06. 01. 2024 10:00
12. Ondrej Maximilián 32  16  8  SF  F 
 
13. Gallo Michal 
   6:4 6:1 06. 01. 2024 10:00
14. Rusnák Jakub 32  16  8  SF  F 
 
15. Adam Marcus 
   6:1 6:1 06. 01. 2024 11:30
16. (5-8)Kováčik Juraj 32  16  8  SF  F 
 
17. (5-8)Švarc Lukáš 
   6:0 6:1 06. 01. 2024 11:30
18. Levkanič Daniel 32  16  8  SF  F 
 
19. Paluga Richard 
   6:7(2) 7:5 6:2 06. 01. 2024 11:30
20. Papuščák Matúš 32  16  8  SF  F 
 
21. Húsenica Ľuboš 
   6:4 6:1 06. 01. 2024 13:00
22. Naď Samuel 32  16  8  SF  F 
 
23. Gál Milan 
   6:1 6:2 06. 01. 2024 13:00
24. (3-4)Lörinčík Max 32  16  8  SF  F 
 
25. (5-8)Adamović Andrej 
   6:1 6:0 06. 01. 2024 13:00
26. Bartovic Artur 32  16  8  SF  F 
 
27. Gramblička Adam 
   6:2 6:3 06. 01. 2024 14:15
28. Janda Sebastián 32  16  8  SF  F 
 
29. Krpelan Jakub 
   7:6(6) 6:2 06. 01. 2024 14:15
30. Husovský Jakub 32  16  8  SF  F 
 
31. Sanson Matteo 
   7:5 6:2 06. 01. 2024 15:30
32. (2)Maruščák Tomáš 32  16  8  SF  F 

Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Čierny F.  Kováčik J. 
   6:1 6:2 06. 01. 2024 18:00
2. Maruščák T.  Lisko P. 16  8  SF  F 
 
3. Baranovič T.  Hvorecký M. 
   7:6(5) 7:6(6) 06. 01. 2024 17:00
4. Gallo M.  Janda S. 16  8  SF  F 
 
5. (3-4)Siqueira L.  Švarc L. 
   6:0 6:1 06. 01. 2024 18:00
6. Krpelan J.  Ondrej M. 16  8  SF  F 
 
7. Paluga R.  Taha A. 
   6:0 6:2 06. 01. 2024 16:30
8. Húsenica Ľ.  Kunovjánek A. 16  8  SF  F 
 
9. Rusnák J.  Bartovic A. 
   6:2 6:1 06. 01. 2024 18:00
10. Adamča M.  Sanson M. 16  8  SF  F 
 
11. Gál M.  Gramblička A. 
   6:3 3:6 10:5 06. 01. 2024 16:30
12. (3-4)Šimunič M.  Budoš L. 16  8  SF  F 
 
13. Husovský J.  Levkanič D. 
   6:4 6:4 06. 01. 2024 18:00
14. Čellár M.  Naď S. 16  8  SF  F 
 
15. Adam M.  Papuščák M. 
   6:2 6:2 06. 01. 2024 16:30
16. (2)Adamović A.  Lörinčík M. 16  8  SF  F 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Lörinčík Max31.10.20252011S-chTK Petržalka204
2 Čierny Filip31.10.20242010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 2
3 Maruščák Tomáš31.10.20242010S-chTK Mladosť Košice 3
4 Siqueira Lukas31.10.20242010S-chTK Slávia STU Bratislava 5
5 Adamović Andrej31.10.20252011S-chTK Petržalka 6
6 Kováčik Juraj31.10.20242010S-chTK Slávia STU Bratislava 7
7 Budoš Lukáš31.10.20242010S-chTK Slovan Bratislava 8
8 Švarc Lukáš31.10.20242010S-chTK Petržalka 9
9 Papuščák Matúš31.10.20242010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 10
10 Bartovic Artur31.10.20242010S-chTK Kúpele Piešťany 11
11 Šimunič Martin31.10.20242010S-chTK Petržalka 12
12WCGramblička Adam31.10.20242010S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 13
13NVKJanda Sebastián31.10.20252011S-chTJT Michalovce 15
14 Rusnák Jakub31.10.20242010S-chTK Kúpele Piešťany 16
15NVKGallo Michal31.10.20252011S-ch1.TK Rožňava 18
16 Lisko Pavol31.10.20242010S-chTK Žilina 19
17 Adam Marcus31.10.20242010S-chTK Profitennis Academy Prešov 20
18 Hvorecký Maxim31.10.20252010S-chTK Petržalka 20
19 Baranovič Tobias31.10.20242010S-chTK Nová generácia NMnV 22
20 Paluga Richard31.10.20252011S-chTK Žilina 23
21NVKTaha Adam31.10.20252011S-chTK Slávia STU Bratislava 25
22NVKSanson Matteo31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 29
23 Krpelan Jakub31.10.20242010S-chTK Petržalka 30
24 Kunovjánek Adam31.10.20252011S-chTK DRANaM Košice 33
25 Adamča Martin31.10.20242012M-chTK Kúpele Piešťany 37
26 Čellár Martin31.10.20252011S-chŠport Park Lúčky 41
27 Naď Samuel31.10.20252011S-chTK Mladosť Košice 47
28 Gál Milan31.10.20252011S-chTK Slávia STU Bratislava 52
29WCOndrej Maximilián31.10.20252011S-chTK Nová Dubnica 52
30 Húsenica Ľuboš31.10.20242012M-chMŠK Poprad-Tatry 60
31USPLevkanič Daniel31.10.20242010S-chTK Slávia STU Bratislava 72
32USPHusovský Jakub31.10.20252011S-chTK PROFI Senec 164
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Uram Lukáš16. 11. 20232010S-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 24
2Žlnka Andrej16. 12. 20232010S-chFresh club Zvolen 27
3Šišovský Alexander17. 11. 20232010S-chTK Slávia SPU Nitra 28
4Košťany Patrik11. 12. 20232010S-chTK Kúpele Piešťany 31
5Janoško Martin15. 11. 20232010S-chTenis Komplex Košice 32
6Mik Tobias15. 11. 20232011S-chTK Baník Prievidza 35
7Sirota Daniel27. 11. 20232010S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 36
8Bariak Jakub Emil15. 11. 20232010S-chTK Baník Prievidza 37
9Mravík Matúš19. 11. 20232010S-chTK Slávia SPU Nitra 39
10Černák Mathias16. 11. 20232010S-chTK Petržalka 40
11Hamar Paris06. 12. 20232012M-chTK Slovan Bratislava 44
12Kubiš Alexander15. 11. 20232011S-chTK Ratufa Levice 46
13Glos Lukáš28. 11. 20232010S-chTK AS Trenčín 50
14Ščepko Alex25. 11. 20232011S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 51
15Kučera Richard15. 11. 20232010S-chVTC Pezinok 55
16Zuberec Samuel12. 12. 20232012M-chTK Petržalka 57
17Malinka Igor15. 11. 20232012M-chTC Topoľčany 57
18Vrana Erik27. 11. 20232010S-chTC BASELINE Banská Bystrica 60
19Krištofovič Lukáš16. 11. 20232011S-chTK Nová generácia NMnV 63
20Saluga Samuel18. 11. 20232012M-chTK 1901 Spišská Nová Ves 67
21Urbánoš Alex15. 11. 20232011S-chTC BASELINE Banská Bystrica 69
22Pollák Tobias17. 11. 20232011S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 71
23Krnáč Michal19. 11. 20232012M-chTK Slovan Bratislava 72
24Töviš Boris15. 11. 20232010S-chTK DRANaM Košice 74
25Šalgovič Ľudovít20. 11. 20232011S-chTK HSC Piešťany 76
26Štrba Matúš15. 11. 20232011S-chUnited Tennis Academy BA 79
27Kubáň Leo17. 11. 20232011S-chTK Ratufa Levice 84
28Mészáros Patrik19. 11. 20232011S-chTenis team Nové Zámky 87
29Šupica Marko15. 11. 20232012M-chTKM Martin 88
30Lukča Matúš16. 12. 20232011S-chTJ Sokol Prešov 99
31Gulej Kini27. 11. 20232010S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 99
32Kurilla Norbert30. 11. 20232011S-chTK Tennis Classic Bratislava 111
33Varga Tadeáš17. 11. 20232011S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 126
34Piroha Matúš16. 11. 20232012M-chTK Slovan Bratislava 153
35Zeman Michal20. 11. 20232010S-chTK Petržalka 164
36Kucharek Kristián16. 11. 20232011S-chTK Tennis Classic Bratislava 164
37Kočiš Martin17. 11. 20232012M-chTK Slovan Bratislava 239
38Polak Róbert13. 12. 20232012M-chTenis Komplex Košice 239
39Murín Samuel23. 11. 20232011S-chTK Tennis Classic Bratislava  
40Gonda Filip15. 11. 20232011S-chTop tennis academy Zvolen  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Ondik Michal01. 01. 20242011S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 45
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Baťala Branislav02. 01. 2024 09:402012M-chTK Skalka Nitra 139
2Buda Filip03. 01. 2024 10:342010S-chTK Ratufa Levice 111
3Kolárik Igor03. 01. 2024 13:492010S-chTenis team Nové Zámky 43
4Konopka Marek03. 01. 2024 19:172010S-chTK HSC Piešťany 14
5Kováčik Šimon01. 01. 2024 20:252013M-chTK Slávia STU Bratislava  
6Kožuch Jakub23. 11. 2023 19:562010S-chTK TIE-BREAK Malacky  
7Križan Richard02. 01. 2024 20:412010S-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava21
8Noga Oliver01. 01. 2024 20:392012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 120
9Paulík Šimon13. 12. 2023 21:222011S-chTKM Betliar 191
10Soboňa Andrej02. 01. 2024 20:002011S-chTK Slovan Bratislava 74
11Štofan Dominik03. 12. 2023 20:192011S-chTK Mladosť Košice 65
12Suchánek Adam28. 12. 2023 18:192011S-chTK Slovan Bratislava 48
13Svitek Samuel05. 12. 2023 07:232012M-chTK Slávia SPU Nitra 186


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk