Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | JOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.06.2024 | Termín do: | 22.06.2024 | |
Kontakt: | Andrej Bartovic | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905645074, | |||
Kontakt e-mail: | bartovic@abcontact.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 64 | 32 | - | 16.06.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
mladšie žiačky | 64 | 32 | - | 16.06.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamča Martin | 28.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | |||||
2 | Babulic Juraj | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
3 | Baranovič Nicolas | 11.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 52 | |||||
4 | Bartek Mathias | 30.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | |||||
5 | Baťala Branislav | 17.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
6 | Brejka Alex | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | |||||
7 | Brejka Hugo | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
8 | Brutenič Marko | 22.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
9 | Čičo Michal | 03.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
10 | Csontó Tobias | 22.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | |||||
11 | Čuchran Tobias | 01.05. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
12 | Čulman Nataniel | 19.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | |||||
13 | Ďuris Lucas | 13.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 21 | |||||
14 | Ďuriš Tomáš | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
15 | Farkašovský Lukáš | 11.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Šaľa | 181 | |||||
16 | Gróf Rene | 19.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | |||||
17 | Herdický Martin | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
18 | Húsenica Ľuboš | 18.04. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 3 | |||||
19 | Janec Marek | 18.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
20 | Juríček Jáchym | 28.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 14 | |||||
21 | Kimak Maximilian | 14.05. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | |||||
22 | Kočenda Peter | 06.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
23 | Kočiš Martin | 24.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | |||||
24 | Kováč Boris | 02.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
25 | Kováčik Šimon | 05.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
26 | Kozel Oliver | 05.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | |||||
27 | Krahulec Jakub | 12.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
28 | Krnáč Michal | 21.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
29 | Kurhajec Marián | 29.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | |||||
30 | Lörinčík Lukas | 01.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
31 | Malec Šimon | 09.05. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
32 | Malinka Igor | 14.05. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | |||||
33 | Mamedgulyyev Azim | 17.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
34 | Marčišin Andrej | 14.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
35 | Matucha Erik | 13.05. 2024 | 2014 | De-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
36 | Noga Oliver | 09.05. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | |||||
37 | Piroha Matúš | 22.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
38 | Polách Jaroslav | 04.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | |||||
39 | Polák Lukáš | 22.04. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | |||||
40 | Polak Róbert | 19.04. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | |||||
41 | Saluga Samuel | 07.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | |||||
42 | Sanson Matteo | 20.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 1 | |||||
43 | Šarovič Nikola | 08.05. 2024 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | |||||
44 | Šimko Filip | 29.04. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
45 | Šiška Marek | 22.04. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
46 | Sojka Samuel | 21.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | |||||
47 | Šupica Marko | 23.04. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | |||||
48 | Svitek Samuel | 18.04. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
49 | Thern Alessandro | 06.05. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 12 | |||||
50 | Tomašovič Ľubomír | 06.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 17 | |||||
51 | Valko Michal | 12.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 181 | |||||
52 | Vaškanin Lukáš | 11.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 35 | |||||
53 | Vrábel Samuel | 18.04. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
54 | Zalka Roland | 08.05. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | |||||
55 | Žovic David | 02.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Eisenreich Maximilian | 11.05. 2024 19:23 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
2 | Chalás Dávid | 02.05. 2024 12:26 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 174 | |||||
3 | Koppan David | 06.05. 2024 11:08 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 | |||||
4 | Lipták Erik | 10.05. 2024 20:06 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 |