Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Názov turnaja: | MR by PLUSJOB SOLUTION | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 18.05.2024 | Termín do: | 21.05.2024 | |
Kontakt: | Ing. Pavel Matuščín | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0910278778, | |||
Kontakt e-mail: | pavel.matuscin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 16 | - | 17.05.2024 09:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 17.05.2024 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR st. žiactva musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 20.05. 2024.
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
2 | Konopka Marek | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | ||||
3 | Rusnák Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 16 | ||||
4 | Baranovič Tobias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 22 | ||||
5 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 | ||||
6 | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 31 | ||||
7 | Mravík Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 39 | ||||
8 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | ||||
9 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | ||||
10 | Glos Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 50 | ||||
11 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | ||||
12 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
13 | Pollák Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 71 | ||||
14 | Šalgovič Ľudovít | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | ||||
15 | Kordoš Levi | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Senica | 77 | ||||
16 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 81 | ||||
17 | Ďuris Lucas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 82 | ||||
18 | Kubáň Leo | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 84 | ||||
19 | Rapant Matej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | ||||
20 | Mészáros Patrik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | ||||
21 | Bán Sebastian | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | 92 | ||||
22 | Henčl Matthew | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 95 | ||||
23 | Daniš Július | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 104 | ||||
24 | Šiška Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | ||||
25 | Lipták Erik | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 122 | ||||
26 | Varga Tadeáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | ||||
27 | Székházi Marek | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 133 | ||||
28 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | ||||
29 | Massalkhi Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 139 | ||||
30 | USP | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | |||
31 | Klement Xavier | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | ||||
32 | Tomašovič Ľubomír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Sereď | 191 | ||||
33 | Rodek Alex | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 209 | ||||
34 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 | ||||
35 | Baranovič Nicolas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 239 | ||||
36 | Bernáth Teodor | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
37 | Krajčo Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
38 | Vylám Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
39 | Závodný Lukáš | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
40 | Koppan David | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | |||||
41 | Eisenreich Maximilian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
42 | Polák Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
43 | Melichar Samuel | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
44 | Kratochvíl Kay Felix | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Sojka Samuel | 13. 05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamča Martin | 24. 03. 2024 07:49 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 37 | ||||
2 | Buda Filip | 07. 05. 2024 07:13 | 2010 | S-ch | TK Ratufa Levice | 111 | ||||
3 | Štancel Nicolas | 08. 05. 2024 17:56 | 2010 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 164 |