Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Virág Jozef (A) | |||
Termín od: | 18.05.2024 | Termín do: | 21.05.2024 | |
Kontakt: | Martin Madliak | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907624968, | |||
Kontakt e-mail: | martinmad@seznam.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 17.05.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR st. žiactva musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 20.05. 2024.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Barényi Jakub | 15.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 68 | |||||
2 | Bariak Jakub Emil | 18.03. 2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | |||||
3 | Čellár Martin | 19.03. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | |||||
4 | Gonda Filip | 19.03. 2024 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | ||||||
5 | Herman Lukáš | 28.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | 70 | |||||
6 | Hollý Martin | 21.03. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 96 | |||||
7 | Juríček Jáchym | 20.03. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | |||||
8 | Krnáč Lukas | 20.03. 2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 34 | |||||
9 | Lisko Pavol | 25.03. 2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | |||||
10 | Madliak Matúš | 26.03. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ružomberok | ||||||
11 | Mik Tobias | 14.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | |||||
12 | Noga Oliver | 04.04. 2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 120 | |||||
13 | Ondik Michal | 17.04. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | |||||
14 | Ondrej Maximilián | 18.03. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | |||||
15 | Ozorák Samuel | 24.03. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | |||||
16 | Paluga Richard | 17.04. 2024 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | |||||
17 | Papuščák Matúš | 27.03. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | |||||
18 | Pavličko Michal | 18.03. 2024 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | |||||
19 | Puskajler Oliver | 27.03. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | |||||
20 | Ščepko Alex | 18.03. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | |||||
21 | Sirota Daniel | 24.03. 2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 36 | |||||
22 | Straňák Lukáš | 02.04. 2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 82 | |||||
23 | Šupica Marko | 20.03. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | |||||
24 | Uram Lukáš | 27.03. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | |||||
25 | Urbánoš Alex | 18.03. 2024 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | |||||
26 | Vavřinek Hugo | 26.03. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 143 | |||||
27 | Vrana Erik | 08.04. 2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 60 | |||||
28 | Žlnka Andrej | 06.04. 2024 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 |