Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Virág Jozef (A) | |||
Termín od: | 18.05.2024 | Termín do: | 21.05.2024 | |
Kontakt: | Martin Madliak | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907624968, | |||
Kontakt e-mail: | martinmad@seznam.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 17.05.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR st. žiactva musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 20.05. 2024.
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Papuščák Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | ||||
2 | Lisko Pavol | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | ||||
3 | Paluga Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | ||||
4 | Uram Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | ||||
5 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
6 | Krnáč Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Hriňová | 34 | ||||
7 | Mik Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | ||||
8 | Sirota Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 36 | ||||
9 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | ||||
10 | Čellár Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | ||||
11 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | ||||
12 | Ščepko Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | ||||
13 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | ||||
14 | Vrana Erik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 60 | ||||
15 | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | ||||
16 | Barényi Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 68 | ||||
17 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
18 | Herman Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | 70 | ||||
19 | Straňák Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 82 | ||||
20 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | ||||
21 | Babic Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | 88 | ||||
22 | Hollý Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 96 | ||||
23 | Puskajler Oliver | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
24 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 120 | ||||
25 | Šípoš Timotej | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 129 | ||||
26 | Šlachta Alex | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 143 | ||||
27 | Vavřinek Hugo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 143 | ||||
28 | Pasch Mathias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 152 | ||||
29 | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | ||||
30 | Šípoš Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 215 | ||||
31 | Laurinec Tomáš | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | 239 | ||||
32 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | ||||
33 | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
34 | Madliak Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ružomberok | |||||
35 | Kulich Kristián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok |