Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Köberlingová Veronika (C) | |||
Termín od: | 18.05.2024 | Termín do: | 21.05.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | 17.05.2024 9:00 | TK Baník Prievidza |
ženy | 48 | 24 | - | 17.05.2024 9:00 | TK Baník Prievidza |
Poznámky:
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR dospelých musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 20.05.2024.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Blizniak Michal | 28.04. 2024 | 1979 | SM 45 | TK Vrútky | 74 | |||||
2 | Bognár Simon | 18.03. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | |||||
3 | Feriančík Peter | 28.04. 2024 | 1957 | SM 65 | TKM Martin | 382 | |||||
4 | Galád Tomáš | 01.04. 2024 | 1988 | SM 35 | TK Sliač | 347 | |||||
5 | Gibala Dominik | 21.03. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||||
6 | Gottwald Lukáš | 26.03. 2024 | 1993 | M | TK Vrútky | 23 | |||||
7 | Hýbl Hugo | 26.04. 2024 | 1997 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 38 | |||||
8 | Jankech Michael | 20.03. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 165 | |||||
9 | Janoška Lukáš | 10.04. 2024 | 1991 | M | TK Žilina | 78 | |||||
10 | Kravec Vladimír | 03.04. 2024 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | |||||
11 | Kulich Adam | 22.04. 2024 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 63 | |||||
12 | Kulich Lukáš | 01.04. 2024 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 209 | |||||
13 | Letavay Matej | 07.04. 2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 308 | |||||
14 | Lomjanský Samuel | 31.03. 2024 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | |||||
15 | Longauer Tomáš | 18.03. 2024 | 1979 | SM 45 | TK Podbrezová | ||||||
16 | Medveď Jakub | 31.03. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | |||||
17 | Medveď Maroš | 21.03. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 141 | |||||
18 | Melaga Samuel | 11.04. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | |||||
19 | Németh Igor | 19.03. 2024 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 159 | |||||
20 | Novák Maxim | 18.04. 2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 76 | |||||
21 | Pavlovský Tomáš | 01.04. 2024 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | |||||
22 | Petráš David | 20.03. 2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 46 | |||||
23 | Trnavský Dominik | 12.04. 2024 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 511 |