Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kličimunka Lukáš (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Lukáš Kličimunka | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944636535, | |||
Kontakt e-mail: | lukas.klicimunka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | TK Žilina |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram,
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. dorastu a dorastu musia byť prihlásení v termíne najneskôr do 27.05.2024 na M SR ml. dorastu a do 13.05.2024 na M SR dorastu.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Margočová Lara | |||
11. 05. 2024 12:00 | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kubalová Lilien | ||||
6:2 6:2 | 11. 05. 2024 10:00 | ||||
4. | Čaplovičová Nina | 32 16 8 SF F | |||
5. | Zapletalová Alexandra | ||||
4:6 6:0 6:2 | 11. 05. 2024 09:00 | ||||
6. | Lalíková Michaela | 32 16 8 SF F | |||
7. | Červenková Sofia | ||||
7:5 6:1 | 11. 05. 2024 09:00 | ||||
8. | (5-8) | Petríková Dominika | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Pauková Sofia | |||
6:1 6:0 | 11. 05. 2024 09:00 | ||||
10. | Ružičková Simona | 32 16 8 SF F | |||
11. | Velits Natalie | ||||
6:1 6:1 | 11. 05. 2024 09:00 | ||||
12. | Mokrá Vanesa | 32 16 8 SF F | |||
13. | Košútová Lara | ||||
6:3 6:3 | 11. 05. 2024 09:00 | ||||
14. | Weissová Ema | 32 16 8 SF F | |||
15. | Zitová Tamara | ||||
6:0 6:1 | 11. 05. 2024 09:00 | ||||
16. | (5-8) | Adamcová Petra | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Kubalová Kristína | |||
6:2 6:3 | 11. 05. 2024 09:00 | ||||
18. | Uherčíková Alena | 32 16 8 SF F | |||
19. | Kralovanská Alexandra | ||||
6:0 6:0 | 11. 05. 2024 09:00 | ||||
20. | Jakubcová Katarína | 32 16 8 SF F | |||
21. | Kutejová Klára | ||||
6:1 6:1 | 11. 05. 2024 10:00 | ||||
22. | Petrášová Diana | 32 16 8 SF F | |||
23. | Morháčová Miriam | ||||
6:4 6:2 | 11. 05. 2024 10:00 | ||||
24. | (3-4) | Borguľová Sandra | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Husárová Silvia | |||
6:1 6:1 | 11. 05. 2024 10:00 | ||||
26. | Capandová Alexandra | 32 16 8 SF F | |||
27. | Novotná Simona | ||||
6:1 6:1 | 11. 05. 2024 10:00 | ||||
28. | Žuffová Sofia | 32 16 8 SF F | |||
29. | Siheľská Barbora | ||||
6:2 6:2 | 11. 05. 2024 10:00 | ||||
30. | Böhmová Emma | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
11. 05. 2024 12:00 | |||||
32. | (2) | Karasová Emma | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Pauková S. Petríková D. | |||
11. 05. 2024 00:00 | |||||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Husárová S. Červenková S. | ||||
11. 05. 2024 00:00 | |||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Morháčová M. Zitová T. | |||
11. 05. 2024 00:00 | |||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Weissová E. Uherčíková A. | ||||
6:3 6:3 | 11. 05. 2024 13:00 | ||||
8. | Kutejová K. Capandová A. | 16 8 SF F | |||
9. | Čaplovičová N. Kubalová L. | ||||
6:0 6:1 | 11. 05. 2024 15:00 | ||||
10. | Böhmová E. Lalíková M. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
11. 05. 2024 00:00 | |||||
12. | (3-4) | Zapletalová A. Margočová L. | 16 8 SF F | ||
13. | Mokrá V. Siheľská B. | ||||
6:4 6:1 | 11. 05. 2024 15:00 | ||||
14. | Jakubcová K. Velits N. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
11. 05. 2024 00:00 | |||||
16. | (2) | Karasová E. Kubalová K. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 18 | ||||
2 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | ||||
3 | Pauková Sofia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | ||||
4 | Borguľová Sandra | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
5 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | ||||
6 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | ||||
7 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | ||||
8 | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 46 | ||||
9 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 51 | ||||
10 | Morháčová Miriam | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 52 | ||||
11 | Košútová Lara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | ||||
12 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
13 | Petrášová Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | ||||
14 | Červenková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | ||||
15 | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
16 | Lalíková Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | ||||
17 | Uherčíková Alena | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | ||||
18 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | ||||
19 | Kralovanská Alexandra | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TKM Martin | 176 | ||||
20 | Žuffová Sofia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 204 | ||||
21 | Mokrá Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | ||||
22 | Velits Natalie | 31.10.2025 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | ||||
23 | Novotná Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | ||||
24 | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 304 | ||||
25 | Čaplovičová Nina | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 344 | ||||
26 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
27 | Ružičková Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
28 | Siheľská Barbora | 31.10.2025 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
29 | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | |||||
30 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ďuricová Nina | 05. 05. 2024 08:35 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 174 | ||||
2 | Macková Ema | 05. 05. 2024 18:43 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 115 | ||||
3 | Miklánková Sára | 08. 05. 2024 10:44 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 120 | ||||
4 | Mináriková Mária | 08. 05. 2024 21:55 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 66 | ||||
5 | Pavlovičová Dominika | 05. 05. 2024 13:38 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | ||||
6 | Rešovská Daniela | 18. 04. 2024 16:46 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 344 | ||||
7 | Švagrová Kristýna | 08. 05. 2024 17:46 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | ||||
8 | Trabalíková Monika | 08. 05. 2024 14:46 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
9 | Tužinská Nela | 08. 05. 2024 21:09 | 2010 | S-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 171 | ||||
10 | Zimenová Lujza | 05. 05. 2024 09:56 | 2009 | D-d | TK Žilina | 45 |