Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kališ Branislav (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Lukáš Kličimunka | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944636535, | |||
Kontakt e-mail: | lukas.klicimunka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 10.05.2024 9:00 | TK Žilina |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram,
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. dorastu a dorastu musia byť prihlásení v termíne najneskôr do 27.05.2024 na M SR ml. dorastu a do 13.05.2024 na M SR dorastu.
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 18 | ||||
2 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | ||||
3 | Pauková Sofia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | ||||
4 | Borguľová Sandra | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
5 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | ||||
6 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | ||||
7 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | ||||
8 | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 46 | ||||
9 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 51 | ||||
10 | Morháčová Miriam | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 52 | ||||
11 | Košútová Lara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | ||||
12 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
13 | Petrášová Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | ||||
14 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 66 | ||||
15 | Červenková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | ||||
16 | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
17 | Lalíková Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | ||||
18 | Trabalíková Monika | 31.10.2025 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
19 | Uherčíková Alena | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | ||||
20 | Miklánková Sára | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 120 | ||||
21 | Švagrová Kristýna | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | ||||
22 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | ||||
23 | Tužinská Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 171 | ||||
24 | Kralovanská Alexandra | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TKM Martin | 176 | ||||
25 | Mokrá Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | ||||
26 | Velits Natalie | 31.10.2025 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | ||||
27 | Novotná Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | ||||
28 | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 304 | ||||
29 | Čaplovičová Nina | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 344 | ||||
30 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
31 | Ružičková Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
32 | Siheľská Barbora | 31.10.2025 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
33 | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | |||||
34 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ďuricová Nina | 05. 05. 2024 08:35 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 174 | ||||
2 | Macková Ema | 05. 05. 2024 18:43 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 115 | ||||
3 | Pavlovičová Dominika | 05. 05. 2024 13:38 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | ||||
4 | Rešovská Daniela | 18. 04. 2024 16:46 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 344 | ||||
5 | Zimenová Lujza | 05. 05. 2024 09:56 | 2009 | D-d | TK Žilina | 45 |