Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Stanko Matej (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Lešniak Tibor (B) | |||
Termín od: | 11.05.2024 | Termín do: | 14.05.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Matej Stanko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907291818, | |||
Kontakt e-mail: | matostanko@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 10.05.2024 09:00 | Areál ŠK Pepas |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, časový harmonogram, poradie zápasov,
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (prípadne sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu uvedené pri organizačnom výbore.
Upozornenie: Postupujúci hráči na M SR ml. žiactva musia byť prihlásení na majstrovstvá Slovenska v termíne najneskôr do 13.05.2024.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Noga Oliver | |||
11. 05. 2024 09:00 | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Tonhajzer Lukáš | ||||
11. 05. 2024 09:00 | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Slavkovský Július | ||||
6:0 6:1 | 11. 05. 2024 09:00 | ||||
6. | Vrško Patrik | 32 16 8 SF F | |||
7. | Chovan Matej | ||||
11. 05. 2024 11:30 | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Šupica Marko | |||
11. 05. 2024 09:00 | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Brťka Samuel | ||||
11. 05. 2024 09:00 | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Papuščák Jakub | ||||
11. 05. 2024 09:00 | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
11. 05. 2024 09:00 | |||||
16. | Janec Marek | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
11. 05. 2024 09:00 | |||||
18. | Heredy Matej | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
11. 05. 2024 09:00 | |||||
20. | Vrábel Viliam | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
11. 05. 2024 10:15 | |||||
22. | Vavřinek Hugo | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
11. 05. 2024 10:15 | |||||
24. | (3-4) | Ďuriš Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
11. 05. 2024 10:15 | |||||
26. | Andrášik Timur | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
11. 05. 2024 10:15 | |||||
28. | Černý Filip | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
11. 05. 2024 10:15 | |||||
30. | Surový Thomas | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
11. 05. 2024 10:15 | |||||
32. | (2) | Juríček Jáchym | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Šupica M. Noga O. | |||
6:1 6:0 | 11. 05. 2024 00:00 | ||||
2. | Papuščák J. Vavřinek H. | 8 SF F | |||
3. | Černý F. Heredy M. | ||||
6:3 6:2 | 11. 05. 2024 00:00 | ||||
4. | Brťka S. Chovan M. | 8 SF F | |||
5. | Tonhajzer L. Slavkovský J. | ||||
6:4 6:4 | 11. 05. 2024 00:00 | ||||
6. | Vrábel V. Surový T. | 8 SF F | |||
7. | Andrášik T. Vrško P. | ||||
6:0 6:0 | 11. 05. 2024 00:00 | ||||
8. | (2) | Ďuriš T. Juríček J. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | ||||
2 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 14 | ||||
3 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | ||||
4 | Ďuriš Tomáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | ||||
5 | Vavřinek Hugo | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 47 | ||||
6 | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | ||||
7 | Tonhajzer Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | ||||
8 | Slavkovský Július | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | ||||
9 | Janec Marek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | ||||
10 | Papuščák Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 73 | ||||
11 | Vrško Patrik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 103 | ||||
12 | Surový Thomas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
13 | Andrášik Timur | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 117 | ||||
14 | Černý Filip | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 144 | ||||
15 | Heredy Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 157 | ||||
16 | Brťka Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Top tennis academy Zvolen | 165 | ||||
17 | Chovan Matej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Top tennis academy Zvolen |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Michna Ján | 07. 05. 2024 12:21 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 94 | ||||
2 | Sidor Martin | 06. 05. 2024 16:54 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 94 |