www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2024

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100100 - TC BASELINE Banská Bystrica
Názov turnaja:BASELINE CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Sýč-Kriváňová Barbora (B) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Novák Marek (C)   
Termín od:16.03.2024 Termín do:18.03.2024
Kontakt:Maxim Novák
Kontakt tel.:mobil - 0907664024,
Kontakt e-mail:maximtenis3@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 03. 2024 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-15.03.2024 10:00BASELINE SPORT ARENA

Poznámky:

 rozpis

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Abbondanza Roberto Lorenzo26.02. 20242013M-chTenis Komplex Košice 151
2Babindai Matias25.02. 20242012M-chMŠO Štúrovo 42
3Babulic Juraj17.01. 20242012M-chTK HSC Piešťany 40
4Bartek Mathias17.01. 20242013M-chTK HSC Piešťany 43
5Baťala Branislav16.01. 20242012M-chTK Skalka Nitra 28
6Brejka Alex18.02. 20242013M-chMŠK Poprad-Tatry 31
7Brejka Hugo03.02. 20242013M-chMŠK Poprad-Tatry 78
8Brezovický Samuel24.01. 20242013M-chTK Ratufa Levice 181
9Csontó Tobias29.01. 20242013M-chTK Ratufa Levice 51
10Čuchran Tobias20.02. 20242013M-chTKM Betliar 39
11Ďuriš Tomáš16.01. 20242013M-chTK Hradová Lučenec 34
12Gaál János16.01. 20242013M-chTC TALENT Bratislava 151
13Herdický Martin24.01. 20242013M-chTJ Sokol Prešov 38
14Holinec Lukáš24.02. 20242013M-chTK Žilina 65
15Chnápko Tomáš17.01. 20242012M-chTK HSC Piešťany 59
16Janec Marek19.01. 20242013M-chTK Kysucké Nové Mesto 70
17Juríček Jáchym16.01. 20242012M-chTK Žilina 14
18Köröš Adrian11.02. 20242013M-chTK Mladosť Košice  
19Kozel Oliver28.01. 20242013M-chTK Petržalka 27
20Lipinský Nino26.01. 20242013M-ch1.TC Humenné 41
21Lörinčík Lukas12.02. 20242014De-chTK Petržalka  
22Marčišin Andrej19.01. 20242013M-chTK Tennis Classic Bratislava 49
23Markovič Markus04.02. 20242014De-chTK HSC Piešťany  
24Martančík Richard14.02. 20242013M-chMŠK Poprad-Tatry 125
25Matrtaj Jakub28.01. 20242012M-chTK Nová Dubnica 181
26Mihók Kristián17.02. 20242012M-chMŠK Poprad-Tatry 23
27Noga Oliver26.01. 20242012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 10
28Oravec Filip27.01. 20242013M-chTK Mladosť Košice  
29Šabľa Martin Samuel22.01. 20242013M-chTK Mladosť Košice 60
30Šatánek Jakub26.01. 20242012M-chTK Petržalka 54
31Sidor Martin08.02. 20242012M-chTK Kysucké Nové Mesto 94
32Šimko Filip17.01. 20242013M-chTJT Michalovce 36
33Slavkovský Július30.01. 20242013M-chTK-KB Novohrad Poltár 60
34Sojka Samuel10.02. 20242013M-chTK Skalka Nitra 181
35Špánik Adam23.01. 20242012M-chTK Sparta Považská Bystrica 76
36Štalmach Dionýz21.01. 20242012M-chTJ Sokol Prešov 32
37Svitek Samuel17.01. 20242012M-chTK Slávia SPU Nitra 53
38Tonhajzer Lukáš21.01. 20242013M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 60
39Vavřinek Hugo18.02. 20242012M-chTKM Martin 47
40Veselka Šimon19.02. 20242013M-chTenis Komplex Košice 125
41Vrábel Samuel22.01. 20242013M-chTK Tennis Classic Bratislava 181
42Vrábel Viliam28.02. 20242013M-chTK Žilina 54
43Vrško Patrik18.02. 20242013M-chTK Elán Veľký Krtíš 103
44Zuberec Samuel12.02. 20242012M-chTK Petržalka 9
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Brutenič Marko28.01. 2024 11:402013M-chTK Slovan Bratislava 57
2Kabát Matúš12.02. 2024 16:042013M-chTK Zlaté Moravce  
3Krajčo Lukáš17.01. 2024 20:052012M-chTK Skalka Nitra 67
4Krnáč Michal29.01. 2024 16:032012M-chTK Slovan Bratislava 8
5Polách Jaroslav21.02. 2024 09:212012M-chTenis team Nové Zámky 20
6Ščavnický Adam31.01. 2024 11:052012M-chTJ Sokol Prešov 100
7Šiška Marek03.02. 2024 11:442014De-chTK HSC Piešťany  
8Vážny Filip27.01. 2024 20:142014De-chTK Baník Prievidza  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk